Praca w Hotelu Lidia: rekrutacja trwa!

14 sierpnia 2018
14 sierpnia 2018

Recepcja, dział housekeepingu, a może konserwator budynku? Jeśli czujecie, że to praca dla Was, wyślijcie swoje CV!

 

Mimo że sezon wakacyjny powoli dobiega końca, my nie zwalniamy tempa i powiększamy swój zespół. Aktualnie poszukujemy osób na stanowiska recepcjonistów, pokojowych i konserwatorów, ale jeśli chcielibyście sprawdzić się również na innym stanowisku, aplikujcie.

Oferujemy całoroczne i stabilne zatrudnienie oraz wysokie wynagrodzenie.

Aktualne oferty

Recepcjonista/recepcjonistka

Obsługa Gości hotelowych, meldowanie i wymeldowanie Gości, wystawianie faktur, przyjmowanie płatności czy dokonywanie rezerwacji to główne zadania pracownika recepcji. Jeśli znacie język niemiecki przynajmniej w stopniu komunikatywnym, lubicie pracę z ludźmi, jesteście dyspozycyjni i samodzielni, to praca właśnie dla Was. Zwłaszcza że oferujemy również cykl szkoleń przyuczających na stanowisko.

Pokojowa

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będą m.in. sprzątanie pokoi hotelowych i części ogólnodostępnych czy obsługa sprzętu czyszczącego. Wymagania to umiejętność pracy w zespole, sumienność, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego.

Konserwator

Sumienność i dokładność, umiejętność pracy w zespole, podstawowa wiedza techniczna to podstwowe wymagania na stanowisku konserwatora. Mile widziane jest również prawo jazdy kategorii B. Znajomość języka obcego nie jest wymagana. Do obowiązków konserwatora należeć będą m.in.

- dbanie o sprawne funkcjonowanie hotelu,

- drobne naprawy,

- usuwanie usterek,

- drobne naprawy elektryczne i hydrauliczne,

- drobne prace remontowe.


Osoby zainteresowane ofertami prosimy o wysłanie CV na adres: sabinalis@hotel-lidia.pl lub na Facebooku Hotel Lidia SPA&Wellness.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij