Konkurs: wygraj lekcję pływania na SUP-ie!

01 sierpnia 2018
01 sierpnia 2018

SUP to hit tego lata! Pływanie i surfowanie na pompowanej desce z wiosłem jest coraz popularniejsze. Jeśli jeszcze nie próbowaliście, teraz macie taką okazję. Zwłaszcza że ten sport nie zna ograniczeń. Mogą go uprawiać dosłownie wszyscy: dorośli i dzieci, zawodowcy i amatorzy.

 

Lekcje pływania na deskach typu SUP (Stand up Paddle) odbędą się w Darłówku Zachodnim 8 sierpnia. I sprzęt, i opieka instruktorów będą zapewnione. Na wydarzenie obowiązują jednak vouchery, które możecie zdobyć w naszym konkursie.

Zasady konkursu

Żeby wziąć udział w zabawie “SUPer-Bałtyk na SUP-ie”, wystarczy na Facebooku Hotelu Lidia SPA & Wellness pod postem konkursowym wstawić swoje ulubione zdjęcie zrobione nad Bałtykiem. Nieważne, czy na zdjęciu będziecie Wy podczas wodnych szaleństw czy pokażecie nam najpiękniejszy zachód słońca nad morzem. Liczymy na Waszą kreatywność i chcemy zobaczyć Bałtyk Waszymi oczami.

Wyniki

Konkurs zakończy się 6 sierpnia (poniedziałek), o godz. 9:00. Jeszcze tego samego dnia jury konkursowe (w składzie dyrekcja i marketing Hotelu Lidia) wskaże najciekawsze zdjęcia. Do rozdania jest w sumie 6 voucherów.

Bezpłatne treningi z instruktorami

Wszystkie treningi odbędą się 8 sierpnia (środa,) podczas Surf Music Live 2018, w Darłówku, na plaży zachodniej (ok 100 m od falochronu). Zajęcia poprowadzą instruktorzy z Sup Bass Polska. Zapraszamy do udziału, tym bardziej że lekcje z trenerami to jedna z wielu atrakcji, które zaplanowanano na ten dzień. W programie wydarzenia są również koncert zespołu Kraków Street Band, wystawa fotografii i liczne konkursy z nagrodami.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij