Szef Kuchni nominowany do tytułu Kucharza Roku

11 lipca 2018
11 lipca 2018

Do tytułu Mistrza Smaku - Kucharza Roku 2018 z powiatu sławieńskiego został wytypowany Robert Hornicki, Szef Kuchni Hotelu Lidia.

 

- Pracuję w Lidii 11 rok. 3 lata byłem Szefem Kuchni a la carte, 4 lata zastępcą Szefa Kuchni, a od 4 lat jestem Szefem Kuchni - wspomina R. Hornicki. Jest młody, utalentowany, a przede wszystkim gotuje z wielką pasją i ciągle poznaje nowe smaki.

W ubiegłym roku w poszukiwaniu kulinarnych inspiracji podróżował m.in. po Tajlandii. To właśnie dzięki temu Goście hotelu od czasu do czasu mają okazję spróbować w Darłówku tajskiej kuchni. Jego kulinarne ambicje sięgają jednak jeszcze dalej. Dowodem tego jest chociażby  jego niedawne szkolenie u boku Jeana Bosa, prekursora kuchni molekularnej w Polsce.

Jak głosować?

 Żeby jednak móc zostać Mistrzem Smaku, Robert Hornicki musi zebrać jak największą liczbę głosów. Jak to zrobić? Wystarczy SMS o treści ZKZ.24 na numer 72355. Koszt jednego smsa to 2,46 zł z VAT. Ważne jednak, że głosować można wielokrotnie, a im więcej głosów, tym większa szansa na wygraną!

Wyniki

Głosowanie potrwa do 27 lipca 2018 roku, do godz. 12:00, a o ostatecznych wynikach z pewnością poinformujemy na naszym Blogu oraz na Facebooku Hotelu Lidia.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij