Treningi na trampolinach. Zapisz się na zajęcia!

10 lipca 2018
10 lipca 2018

W Medical SPA Unitral w Mielnie od lipca można uczestniczyć w Jumping Frog – zajęciach fitness na trampolinach.

 

Zajęcia na trampolinach to nowa i bardzo modna forma aktywności w świecie fitness. Kto raz spróbował, zazwyczaj wraca. Podczas treningu można bowiem nie tylko świetnie się bawić, ale przede wszystkim szybko i skutecznie gubić nadprogramowe kilogramy. Podczas godzinnej aktywności spala się ok. 800 kcal!

Treningi w Mielnie

W Hotelu Unitral zajęcia odbywają się co czwartek, a uczestnicy zajęć dzielą się na dwie grupy - dorośli i dzieci. To, czy już wcześniej trenowaliśmy, czy jest to dla nas zupełna nowość, nie ma tutaj najmniejszego znaczenia. Instruktorka dostosowuje bowiem treningi do możliwości uczestników.

Dlaczego warto?

Powodów, by zapisać się na takie zajęcia jest wiele. Najczęściej jednak są to jednak przyjemny sposób na walkę z otyłością, poprawa kondycji, a także miłe, a przy tym aktywne spędzenie wolnego czasu. Zajęcia w Unitralu trwają od 30 do 45 min. To jest na tyle krótko, by wygospodarować wolny czas, ale przy tym wystarczająco, by przy regularnych treningach zauważyć efekty.

Zachęcamy do spróbowania i zapisania się na kolejne zajęcia. Liczba miejsc jest bowiem ograniczona. Do udziału zachęcamy jednak zarówno Gości Hotelu, jak i osoby spoza.


Harmonogram treningów:

► Dorośli - czwartek, godz. 16:30-17:15 (Cena 30 zł/os.)
► Dzieci - czwartek, godz. 17:30-18:00 (cena 20 zł/os.).

 Zapisywać można się w recepcji - osobiście lub telefonicznie: +48 94 3168 100 lub +48 725 660 330.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij