Kawiarnia Roku 2018

09 lipca 2018
09 lipca 2018

Wynik jeszcze nie jest przesądzony, ale lobby bar w Medical SPA Unitral w Mielnie ma szansę na zdobycie takiego tytułu w plebiscycie Mistrzowie Smaku.

 

Nominacja do konkursu, w kategorii Najlepsza Cukiernia/Kawiarnia Roku 2018 (Koszalin i powiat koszaliński) to jednak dopiero połowa sukcesu. Teraz wszystko w rękach internautów i czytelników portal  GK24.pl - wiadomości z Koszalina i regionu, który koordynuje akcją w regionie.

Jak głosować?

Żeby zdobyć prestiżowy tytuł i awansować do finału, należy zebrać jak największą liczbę głosów. Głosowanie odbywa się poprzez sms-y. Każdy, kto kibicuje ekipie z Hotelu Unitral, może wielokrotnie oddać na nią swój głos. Wystarczy wysłać sms-a o treści ZKM.9 na numer 72355. Głosowanie trwa do piątku, 27 lipca, do godz. 21:00.

Barista i kucharz również nominowani!

To jednak nie koniec niespodzianek i nominacji w plebiscycie Mistrzowie Smaku. Dodatkowo o głosy zabiegają również barista Piotr Szocik (sms o treści ZKT.29 na numer 72355, do 10 sierpnia) i kucharz Marek Kaszubowski (sms o treści ZKZ.34 na numer 72355, do 27 lipca). Obaj pracują w Medical SPA Unitral w Mielnie i dbają o to, by Gościom wszystko smakowało. Zarówno w lobby barze, jak i w restauracji.


Jeśli lubicie naszą kuchnię, a przede wszystkim naszą załogę, zagłosujcie na nas w konkursie. Każdy głos jest ważny, a im więcej ich zbierzemy, tym większa szansa, że zakwalifikujemy się do finału.

 

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij