Nowe rytuały w Bursztynowym SPA

13 czerwca 2018
13 czerwca 2018

CINQ MONDES to francuska marka organiczna obecna w wielu uznanych SPA na świecie, a od niedawna również w Bursztynowym SPA w Hotelu Lidia oraz w Hotelu Senator.

 

Nazwa marki nieprzypadkowo oznacza pięć światów. Oferuje bowiem rytuały z całego świata. Te, które Hotel Lidia SPA & Wellness i Hotel Senator wprowadziły do swojego Menu SPA, pochodzą z Afryki Północnej, Tajlandii, Indii i Polinezji - wymienia Arleta Turkacz, Manager Bursztynowego SPA. Rytuałom towarzyszą aromaty, które zabierają nas w egzotyczne podróże. Każdy z nich ma linię kosmetyków, charakterystyczną dla rejonu i jego tradycji - dodaje.

Dlaczego warto?

Zmysłowe doznania i piękny zapach to jednak nie jedyne powody, dla których warto zdecydować się na taki rytuał. Zachęca do tego również skład kosmetyków. Zawierają one wyłącznie wyselekcjonowane, aktywne składniki organicznego i naturalnego pochodzenia. Nie mają natomiast szkodliwych parabenów, fenoksyetanolu, silikonu, olejów mineralnych ani nawet sztucznych barwników. Przetestowane przez dermatologów są bezpieczne nawet dla delikatnej i wrażliwej skóry.

Rytuały z czterech stron świata

Rytuały Cinq Mondes są oparte na autorskich masażach, opracowanych we współpracy z terapeutami i lekarzami. I najważniejsze - można znaleźć w nich inspiracje technikami i filozofią rytuałów z odległych zakątków świata. Niezależnie jednak od tego, na który z rytuałów się zdecydujemy, każdy będzie stymulować wszystkie nasze zmysły. Cena za 90-minutowy rytuał i bezcenne doznania wynosi 350 zł.

Na zabiegi można umawiać się telefonicznie:

Hotel Lidia: tel. (94) 314 30 38 lub 665 186 877

Hotel Senator: tel. +48 (94) 35 49 523

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij