Kolejny certyfikat Hotel Przyjazny Rodzinie?

02 czerwca 2018
02 czerwca 2018

Medical SPA Unitral w Mielnie i Hotel Lidia SPA & Wellness już kolejny rok z rzędu zakwalifikowały się do prestiżowego plebiscytu Hotel Przyjazny Rodzinie.

 

Kampania “Hotel Przyjazny Rodzinie” odbywa się już po raz 10 i jej głównym celem jest promocja miejsc, w których rodziny z dziećmi mogą wypoczywać komfortowo i bezpiecznie. Hotele Nadmorskie co roku, z sukcesami, ubiegają się o miano przyjaznych rodzinie. 

Dziecko VIPem w hotelu

Żeby móc starać się o dołączenie do grona najlepszych w kategorii hoteli rodzinnych, trzeba spełnić szereg warunków. Dotyczą one zarówno wyposażenia obiektu w niezbędne dla dzieci gadżety (takie jak krzesełka do karmienia czy wanienki), jak również życzliwego podejścia do najmłodszych Gości. Nie bez powodu zresztą hasło tegorocznej kampanii brzmi “ Dziecko VIPem w hotelu”.

Obiekty, które nie tylko spełnią wymogi, ale też zbiorą wystarczającą liczbę głosów od Gości i jury, zdobywają prestiżowe certyfikaty. Są one ważne przez cały rok. W przypadku tych, które zostały przyznane w ubiegłym roku - ich ważność kończy się wraz z końcem wakacji.

Jubileuszowa edycja

Tegoroczny konkurs już się rozpoczął i bardzo duży nacisk kładzie przede wszystkim na:

- obsługę i rozumienie potrzeb małych gości w hotelu,

- utrzymanie standardów bezpieczeństwa w wyposażeniu hoteli,

- programy animacyjne dla dzieci w różnym wieku,

- edukację dotyczącą kulturalnego zachowania się w przestrzeni publicznej

- i promocję zdrowego menu dla dzieci.

Zarówno Hotel Unitral, jak i Hotel Lidia starają się o zdobycie kolejnych certyfikatów. Swój głos na każdy z hoteli można oddać bezpośrednio na stronie organizatora:

http://bit.ly/HPR_Glosowanie_2018

Tutaj również znajdują się szczegółowe kryteria certyfikacji. Zachęcamy do udziału w głosowaniu i zaplanowania rodzinnego urlopu w miejscach przyjaznych rodzinie. To gwarancja udanego wypoczynku :) .

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij