Bariści z Unitrala mają szansę na sukces!

08 maja 2018
08 maja 2018

Agata Lagięć i Piotr Szocik zakwalifikowali się do 2. edycji prestiżowego konkursu, w którym biorą udział bariści z całej Polski. Teraz mają szansę na nagrodę główną - udział w szkoleniu “J.J Darboven Barista Camp”!

 

W konkursie, zgodnie z regulaminem, bierze udział tylko 20 baristów.. Każdy z nich - tak jak Agata i Piotr - wysłał wcześniej zgłoszenie, którego najważniejszym elementem było własne zdjęcie, które przedstawiało baristów w trakcie pracy.

Zasady konkursu

8 maja wszystkie zwycięskie zdjęcia zostały opublikowane na fanpage Akademia Kawy, by o wygranej zadecydowali internauci. Głosować na najlepsze zdjęcia można do 15 maja, do godz. 12:00. Tego dnia również wyłonieni zostaną laureaci. Będzie to 10 osób z najwyższą liczbą reakcji “super” (serduszek) pod swoim zdjęciem. Inne głosy niestety nie będą brane pod uwagę.

Wygrana

Nagrodą dla najlepszej dziesiątki będzie uczestnictwo w szkoleniu, które 6 i 7 czerwca br. poprowadzi dwóch najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach - Michalis Dimitrakopoulos i Błażej Walczykiewicz. Organizator konkursu pokryje koszty noclegów, wyżywienia, szkoleń oraz dyplomów SCA. W zasadzie jedyny koszt, który jest po stronie uczestnika, to dojazd oraz powrotu z Campu.

Jak możemy przeczytać na stronie Darboven: “Dla orientacji przybliżony koszt samego szkolenia Sensory Skills Foundation to 900 zł netto, dyplom SCA to dodatkowy koszt 40 Euro. Spotkanie z Michalisem to wartość niewymierna”. Nic dziwnego więc, że już od pierwszego dnia konkursu uczestnicy bardzo mocno zabiegają o głosy. 

Dlaczego zagłosować? 

Agata Lagięć jednym tchem wymienia przynajmniej kilka powodów, by oddać na nią swój głos. Zaczęła pracę w Unitralu 2 lata temu i od tego czasu pokochała bycie baristką. Doskonale pamięta swoją pierwszą zaparzoną tutaj kawę, swoje pierwsze wzory, które na niej rysowała i co najważniejsze, do dzisiaj sprawia jej to ogromną satysfakcję. Na swoim koncie ma jednak dopiero jedno szkolenie w Akademii Darboven, ale ma nadzieję, że nie ostatnie. Zwłaszcza że szkolenie Barista Camp, o które grają uczestnicy, rozpocznie się 6 czerwca - w dniu jej urodzin. Byłby to więc przy okazji trafiony urodzinowy prezent! 

Agata Lagięćhttp://bit.ly/Glosuje_na_Agate

 

Na wygranej równie mocno zależy również Piotrowi, który co prawda, w Unitralu pracuje już 6 lat, ale ciągle chętnie doskonali swoje umiejętności. "Barista Camp, w któym wezmą udział najlepsi bariści z kraju i cenieni w branży eksperci - to kolejna okazja, bym mógł to zrobić" - tłumaczy. 

Piotr Szocikhttp://bit.ly/Glosuje_na_Piotra

Finał i głosowanie

Wyniki konkursu organizator ogłosi oficjalnie 15 maja 2018 roku, o godzinie 15.00. Trzymajcie kciuki za baristów z Medical SPA Unitral w Mielnie i jeśli jesteście na Facebooku, koniecznie oddajcie na nich swój głos.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij