Nowość! Weekendy dla aktywnych

26 kwietnia 2018
26 kwietnia 2018

Kompleksowe badania, porady dietetyczne, konsultacje z trenerem i kilka rodzajów aktywności - to tylko część programu “Dieta, Aktywność, Wiedza”.

Dla kogo?

Oferta dedykowana jest wszystkim tym, którzy cenią sobie zdrowy i aktywny tryb życia albo mają to w planach. Powód? Podczas krótkich weekendowych spotkań będzie można uzyskać pomoc specjalistów i to, co najważniejsze - solidną wiedzę. Zadba o to współpracująca z hotelem - firma Diet&More, specjaliści od badań wydolnościowych, dietetyki oraz psychodietetyki i coachingu.

Kiedy?

Pakiet będzie dostępny w Hotelu Senator w każdy ostatni weekend miesiąca, tj. 27-29.04., 25-27.05., 29.06.-01.07., 27-29.07., 24-26.08., 28-30.09., 26-28.10., 23-25.11 etc. Żeby z niego skorzystać, trzeba jednak wcześniej zarezerwować sobie miejsce. Można to zrobić telefonicznie (+48 (94) 35 49 500) lub e-mailowo (senator@hotelsenator.pl).  

Dlaczego warto?

Celem weekendowych spotkań jest określenie punktu startowego, tj. tego w jakiej formie jest obecnie Wasze ciało i wyposażenie Was w wiedzę, z którą będziecie mogli realizować nowe nawyki żywieniowe również w domu.

Co zawiera pakiet?

Pakiet obejmuje 2 noclegi w wybranym pokoju lub apartamencie ze śniadaniami i obiadokolacjami w formie bufetu. Dodatkowo każdy będzie miał zapewnione badania:

- Pomiar masy oraz analiza składu ciała - określenie punktu wyjściowego

- Badanie PPM (Podstawowa Przemiana Materii) - w celu określenia właściwego bilansu energetycznego

- Badanie FatMax - w celu ustalenia optymalnego tempa i tętna do spalania tkanki tłuszczowej

Prócz tego do dyspozycji uczestników będą dietetyk, trener i instruktor nordic walking.

Sportowe zaplecze

Sama wiedza to jednak wciąż za mało, by dieta czy zdrowy styl życia przyniosły efekty. Dlatego też wszyscy, którzy będą uczestniczyć w weekendowej akcji będą mogli bez ograniczeń korzystać z basenów, ze Świata Saun, a także ze Studia Kształtowania Sylwetki. Chętni będą mogli również (za dodatkową opłatą) wybrać na rower, do kręgielni czy nawet wziąć lekcje nurkowania!


Zapraszamy do skorzystania z pakietu. Więcej szczegółów można uzyskać, pisząc na adres: senator@hotelsenator.pl.

 

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij