Sylwester nad morzem 2017-2018. Noworoczny pobyt czy bal?

09 grudnia 2017
09 grudnia 2017

Bal sylwestrowy z orkiestrą, loterią noworoczną, wyśmienitym menu i minibal dla dzieci – m.in. takie atrakcje Hotel Senator szykuje na tegorocznego Sylwestra!

Oferta z noclegiem lub bez

Do udziału zapraszani są zarówno Goście z okolic Dźwirzyna, jak i osoby spoza regionu. Z myślą o tych, którzy chcieliby zostać w Hotelu kilka dni, przygotowany został pakiet sylwestrowy. Oferta obejmuje co najmniej dwa noclegi, śniadania, obiadokolacje, brunch noworoczny i oczywiście – udział w Balu Sylwestrowym.

Z kolei dla tych, którzy chcieliby uczestniczyć tylko w zabawie, uruchomiona została sprzedaż biletów bez noclegu. Cena za udział w samym Balu wynosi wówczas 650 zł za osobę. Początek zabawy o godzinie 20:00. Więcej szczegółów można znaleźć, klikając tutaj.

Dlaczego warto?

Jeśli witaliście już kiedyś Nowy Rok nad morzem, z pewnością nie ma potrzeby, by Was przekonywać. Każdy z Was pewnie już wie, jak pięknie wygląda plaża rozświetlona fajerwerkami. A jeśli to Wasz pierwszy raz, gdy będziecie sobie życzyć szczęśliwego Nowego Roku nad Bałtykiem? To tym bardziej warto, żebyście się pojawili!

Zwłaszcza że zabawa sylwestrowa w Hotelu Senator planowana jest już od dłuższego czasu. W tej chwili przygotowania zbliżają się już ku końcowi. Program nocy sylwestrowej jest już  niemal gotowy, ale część niespodzianek Goście poznają dopiero 31 grudnia. Na ten moment organizatorzy zdradzili już jednak, że będą mieć dla Gości:

  • powitalnego drinka,
  • open bar, a w nim zarówno napoje bezalkoholowe zimne i gorące, jak i alkohole – wódkę, wina, whisky, Malibu i Martini),
  • kulinarną niespodziankę po północy,
  • zespół muzyczny z dwoma wokalistami, perkusistą, basistą i gitarzystą,
  • loterię noworoczną z nagrodami.

Bal dla dzieci

W Hotelu pomyślano również o tych, którzy chcieliby spędzić Sylwestra z rodziną. Specjalnie dla dzieci w noc sylwestrową przygotowane zostaną liczne atrakcje. Szef Kuchni stworzył już menu sylwestrowe z napojami dedykowane najmłodszym. Odbędzie się również minibal dla dzieci powyżej 3 roku życia (godz. 19:00-4:00), podczas którego o dobrą zabawę i nastrój zadba animator.

Gdyby jednak któreś z dzieci chciało bawić się krócej niż do rana, od godz. 23:00 będzie na nie czekać Strefa Snu. Nudzić nie powinny się również nieco starsze dzieci. Dla nich zorganizowane zostaną maraton filmowy w hotelowym kinie oraz dyskoteka.

Bilety na Bal i pakiety sylwestrowe rezerwować można telefonicznie: (94) 35 49 513 lub 697 050 816 oraz on-line, za pośrednictwem strony Hotelu.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij