Światowa nowość w Bursztynowym Spa!

27 września 2017
27 września 2017

Głębokie nawilżenie, odżywienie, spłycenie zmarszczek, poprawa elastyczności skóry – z Radio Frequency Therma-Lift takie efekty można osiągnąć bardzo szybko. I to bez użycia skalpela.

Nasza skóra traci elastyczność po 25. roku życia i z każdym rokiem jest jej coraz mniej. Odpowiadają za to włókna kolagenowe, które osłabia brak elastyny. Proces ten można jednak odwrócić.

Taką możliwość daje m.in. RF Radio Frequency. Urządzenie jest dostępne w Bursztynowym SPA od lipca i do tej pory z zabiegów skorzystało wiele pań. Najczęściej powodem była chęć poprawy gęstości i napięcia skóry – mówi Justyna Kosińska-Jankowiak, manager Bursztynowego SPA w Hotelu Senator.

Urządzenie emituje falę elektromagnetyczną, która stymuluje komórki skóry do wytężonej pracy. To z kolei gwarantuje wzrost jej elastyczności oraz pobudzenie naturalnych procesów odnowy – produkcji i regeneracji kolagenu.

Co ważne, dzieje się to nie tylko bezinwazyjnie, ale też bezboleśnie. Fala radiowa ma bowiem temperaturę optymalną dla skóry i w trakcie 50-minutowego zabiegu nie odczuwamy żadnego  dyskomfortu.

Bardzo szybko natomiast można zobaczyć efekty. Pierwsze widoczne są już po jednym zabiegu! Jeśli jednak zależy nam na długotrwałym i maksymalnym efekcie, warto powtórzyć zabieg co najmniej 3 razy. W efekcie nasza skóra odzyska blask, sprężystość i jędrność, a zmarszczki zostaną spłycone nawet na kilka lat.

Cena jednego zabiegu fali radiowej na twarz w Hotelu Senator wynosi 290 zł. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej bądź też umówić na zabieg, zapraszamy do kontaktu z recepcją Bursztynowego SPA:  [☎]  tel. +48 (94) 35 49 523.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij