Strefa Aktywności zaprasza na badania wydolnościowe

15 stycznia 2018
15 stycznia 2018

Profesjonalne badania wydolnościowe to ok. 15-20 minutowy wysiłek i długofalowa korzyść dla organizmu.

Badania odbywają się cyklicznie w sali fitness Hotelu Senator. Są dedykowane przede wszystkim osobom uprawiającym sport, zawodnikom i wszystkim tych, którzy chcieliby zrzucić zbędne kilogramy.

Dlaczego warto?

Badanie trwa ok. 20 minut, a potem odbywa się konsultacja ze specjalistą – tylko i aż tyle. Całość nie zajmie nam zbyt wiele czasu, a wiedza, którą zyskamy, pomoże nam ćwiczyć zdrowo i efektywnie. Zwłaszcza że podczas badania wykorzystuje się narzędzia, z których korzystają zawodowcy.

Dowiecie się m.in. jaki jest poziom Waszego wytrenowania, a specjaliści wyznaczą Wam progi metaboliczne i dadzą wskazówki treningowe. Jeśli priorytetem będzie spalenie tkanki tłuszczowej, specjalista określi, jak dużo aktywności potrzebuje Wasze ciało i znajdzie sposób, by skutecznie, ale też racjonalnie zgubić kilogramy.

Na czym polega badanie?

Część praktyczna badania to krótki trening na bieżni lub rowerze. Prosty, niewymagający, ale skuteczny na tyle, by we właściwy sposób określić nasze potrzeby. Co ważne, odpowiedź, w jaki sposób zmienić swoje nawyki treningowe i żywieniowe, by zauważyć satysfakcjonujący wynik, otrzymamy bezpośrednio po badaniu.

Będą to konkretne dane, które pomogą wdrożyć efektywny plan treningowy, dopasowany do Waszych możliwości. Specjalista oceni Wasz aktualny stan wytrenowania, wskaże progi metaboliczne oraz określi zakres i intensywność treningów. Wszystko to, czego potrzebujecie, by żyć zdrowo i być w formie.

Więcej informacji oraz zapisy:

Joanna Korczyk   [☎]  tel: 660 721 297

Koszt badania: 200 zł za osobę

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij