Stand-up w Hotelu Lidia. Wystąpi Jakub Poczęty Błażewicz!

28 sierpnia 2017
28 sierpnia 2017

To nie pierwszy występ stand-up’era w Hotelu Lidia. Jakub Poczęty Błażewicz bawi Gości od początku wakacji. Za każdym razem sala jest pełna.

Stand-up jest wciąż mało znaną w Polsce formę komediową, ale z miesiąca na miesiąc popularność stand-uper’ów rośnie. Jednym z chętniej zapraszanych jest pochodzący z Bydgoszczy Jakub Poczęty Błażewicz.

Mówi o sobie przekornie, że jest jednym z “największych” komików na polskiej scenie, z tym że głównie ciałem. Swoją fizyczną niedoskonałość traktuje jednak nie jak kompleks, ale jako atut. Jakub czujnie śledzi to, co dzieje się dookoła nas i chętnie zadaje niewygodne pytania. Potrafi śmiać się z wielu rzeczy, ale ma również dystans do siebie. Nierzadko żartuje z samego siebie.

Pewny siebie, energiczny ma bardzo dobry kontakt z publicznością. Dlatego jeśli lubicie się pośmiać, chcecie się dobrze bawić i poznać najbardziej bezpośrednią odmianę komedii, nie może Was u nas zabraknąć! Będzie ostro, będzie śmiesznie, będzie wyjątkowo – zapowiada J. Poczęty Błażewicz.

Zapraszamy zarówno Gości hotelu, jak i osoby z zewnątrz. Najbliższe wieczory stand up odbędą się w środę, 30 sierpnia oraz w sobotę, 2 września. Wstęp na oba występy jest wolny. Początek o godz. 21:00 w klubie nocnym w Hotelu Lidia.

Program przeznaczony jest dla widzów dorosłych.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij