Spędź Święta Bożego Narodzenia nad morzem

12 grudnia 2017
12 grudnia 2017

Świąteczne atrakcje i bożonarodzeniowa atmosfera – Goście, którzy będą spędzać Święta 2017 nad morzem z pewnością nie będą zawiedzeni. Od 22 do 26 grudnia w Hotelu czekać na nich będzie mnóstwo niespodzianek.

Magiczne święta nad morzem są na wyciągnięcie ręki! Zostały jeszcze ostatnie wolne pokoje w Hotelu Lidia SPA & Wellness w Darłówku.

Nietypowe święta

Zobaczyć morze zimą, usiąść w Wigilię do stołu pełnego najsmaczniejszych potraw, spotkać się ze Świętym Mikołajem… – czy nie tak właśnie wyglądają idealne święta? Bez przedświątecznej gorączki, bez stresu i bez sprzątania? Jeśli tak właśnie jest, a Wam zdarzyło się już pomyśleć: Nie jestem gotowa/gotowy na Święta, ta oferta jest właśnie dla Was! Tym bardziej że to jeszcze nie koniec atrakcji.

W ramach pakietu świątecznego (22-26.12.2017) zaplanowano również:

  • Uroczystą wigilię z tradycyjnymi potrawami;
  • Słodkie popołudnie, czyli bufet słodkości;
  • Wspólne kolędowanie przy muzyce na żywo;
  • Przygotowywanie ozdób, ubieranie choinki i zdobienie pierników świątecznych;
  • spotkanie ze Świętym Mikołajem;
  • prezenty na Święta.

Więcej szczegółów i rezerwacje: http://www.hotel-lidia.pl/oferty-specjalne/boze-narodzenie-nad-baltykiem i tel. +48 94 314 30 38/39.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij