SPA w Unitralu znowu zachwyca

10 grudnia 2015
10 grudnia 2015

Hotel Unitral zanotował kolejny sukces na swoim koncie. Kolejne wyróżnienie tym razem od organizatorów konkursu za najlepsze Medical SPA w Polsce za pracę, zaangażowanie i za serce, które wkładają w rozwój SPA w klimacie Morza Martwego.  O całym wydarzeniu informował nas również Prestiż magazyn koszaliński w wydaniu nr 07/67 październik-listopad 2015.

Ale to jeszcze nie koniec. Kiedy emocje nie zdążyły jeszcze opaść, Hotel Unitral informuje o następnej nagrodzie. Czytelnicy Magazynu SPA&Wellness EDEN, czyli goście Hoteli SPA, oddali najwięcej głosów dla Hotelu Unitral w kategorii Medical SPA. Tym samym otrzymał on tytuł Najpiękniejszego SPA 2015.

Trzy lata temu została zakończona modernizacja kompleksu SPA. Powstały również nowe miejsca noclegowe. Cała inwestycja znacząco wpłynęła na atrakcyjność obiektu. Fakt ten doceniają goście z Polski jak i z zagranicy, którzy przez cały rok przyjeżdżają do Hotelu Unitral po relaks, zdrowie i urodę.

Ogromne gratulacje dla całego zespołu Hotelu Unitral. Niech sukces goni kolejny sukces. Oby tak dalej!

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij