SPA – radość czy zmartwienie?

23 czerwca 2015
23 czerwca 2015

Aby taki podarunek sprawił przyjemność osobie obdarowanej poniżej kilka wskazówek:

1. Zanim zakupisz voucher z zabiegami zastanów się czy osoba, która ma go otrzymać, korzystała kiedykolwiek z usług Spa, jeśli tak, jakie formy zabiegów preferuje.

2. Jeśli będzie to pierwsze wyjście do Spa,  wybierz „bezpieczny” zabieg, tzn. taki, który nie będzie wprowadzał osoby obdarowanej w zakłopotanie. Polecam zabieg na twarz, masaż częściowy lub masaż twarzy. Zabiegom tym poddana jest tylko część ciała, co zminimalizuje skrępowanie. Raczej zrezygnuj z wyboru masażu całego ciała i zabiegów kosmetycznych na ciało.

3. Optymalną opcją jest również voucher kwotowy, który pozwoli na wybór zabiegu, na jaki ochotę ma osoba obdarowana.

4. Przemyśl opcję ustalania konkretnej godziny na zabieg- każdy ma swoje plany i nie zawsze może skorzystać z zabiegu w zarezerwowanym przez Ciebie terminie. Większość obiektów Spa daje możliwość późniejszego zarezerwowania wykupionego zabiegu. Najbezpieczniej więc będzie, kiedy datę wyjścia do Spa pozostawisz osobie, która będzie z niego korzystała.

 

A teraz kilka porad dla obdarowanych szczęśliwców:

1. Nie zastanawiaj się, tylko po prostu pójdź do Spa!

2. Nie ma potrzeby specjalnego przygotowania, większość obiektów Spa oferuje jednorazową bieliznę, szlafrok i klapki. Jeśli nie masz pewności, co do dostępności tych rzeczy, zadzwoń i zapytaj.

3. Jeśli korzystasz z zabiegu na twarz- najlepiej przyjdź bez makijażu- zyskasz czas na docelową pielęgnację.

4. Jeśli przed zabiegiem chciałbyś się odświeżyć- zapytaj o możliwość skorzystania z prysznica.

5. Przyjdź na zabieg kilka minut wcześniej, nie zabieraj telefonu komórkowego i zdejmij biżuterię.

6. Poinformuj o swoich alergiach i ewentualnych chorobach- mogą być przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu.

7. Jeśli korzystasz z masażu i czujesz, że np. masażysta masuje za mocno lub za lekko- powiedz mu o tym. Szkoda, żebyś wyszedł niezadowolony z zabiegu.

5. A teraz najważniejsze- jeśli masz jakieś pytania po prostu zapytaj! Osoby wykonujące zabieg z pewnością na nie odpowiedzą.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij