Rytuały Andrzejkowej Nocy Saunowej

19 listopada 2017
19 listopada 2017

Wydarzenie odbędzie się w piątek, 24 listopada. Początek o godzinie 22:00, przewidywany koniec cztery godziny później. W tym czasie na Gości czekać będzie m.in. kilka fantastycznych rytuałów!

Pierwszy zatytułowany będzie “Witamy w Piekle” i z pewnością mocno podgrzeje atmosferę – zapowiada Saunamistrz Grzegorz Okoński. Drugi z kolei będzie skupiać się na andrzejkowych tradycjach. Saunowicze będą mogli przekonać się, jak wyglądają “Wróżby w aromacie kadzidłowym, w blasku świec”. To jednak nadal nie koniec -przygotowano również trzeci rytuał, równie zaskakujący, bo temperatura ponownie zostanie podniesiona, ale pojawią się również zimne… bąbelki.

Szczegółów jednak nie chcielibyśmy zdradzać – chcemy pozytywnie zaskoczyć naszych Gości. Najpierw drinkiem powitalnym, a potem innymi niespodziankami, takimi jak nielimitowane korzystanie z tarasu zewnętrznego, ale nie tylko – mówią organizatorzy.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na Facebooku Hotelu Senator.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij