Puchar Polski Nordic Walking 2017 w Mielnie

22 kwietnia 2017
22 kwietnia 2017

29 kwietnia Mielno zostanie stolicą Nordic Walking! Mamy dla Was 30 bezpłatnych kart startowych!

Długi weekend majowy w Mielnie będzie można spędzić na sportowo. W sobotę, 29 kwietnia odbędzie się tutaj bowiem jedna z największych imprez w Polsce poświęconych nordic walking (więcej na temat tej dyscypliny pisaliśmy tutaj).

Bezpłatne karty startowe dla najszybszych

W rywalizacji udział wziąć ma ponad 600 osób. Co ważne, żeby wystartować, nie trzeba być zawodowcem. To impreza dedykowana również nowicjuszom. Z myślą o początkujących podczas zawodów zorganizowany zostanie kurs, jak poprawnie uprawiać nordic walking, a każdy chętny będzie mógł bezpłatnie wypożyczyć kijki. Wystarczy tylko zabrać ze sobą strój sportowy i wygodne buty. Bezpłatne karty startowe są natomiast już teraz dostępne w recepcji hotelu Unitral. Do rozdania jest w sumie 30 biletów – dostaną je najszybsi. Pozostali będą mogli zarejestrować się na stronie zawodów i zapłacą wówczas 40 zł.

Trasa zawodów

Trasa zawodów w rajdzie rekreacyjnym będzie liczyć 5 km, z kolei bardziej zaawansowani będą mogli spróbować swoich sił na dystansie 10 km i w półmaratonie (21 km). Każda trasa biec będzie przez lasy, plażę, a także deptak przy ul. Kościuszki. Zawodnicy z pewnością docenią ich walory!

Losowanie nagród – wygraj pobyt w hotelu!

To jednak niejedyny powód, by pojawić się na zawodach, chociażby jako kibic. W trakcie imprezy będzie bowiem można skorzystać z licznych atrakcji. Największą będzie loteria z cennymi nagrodami.

Wylosować będzie można m.in. 2-osobowe pobyty w sieci Hotele Nadmorskie (Hotel Senator w Dźwirzynie, Medical SPA Unitral w Mielnie i Hotel Lidia SPA&Wellness w Darłówku). Z kolei podczas ostatnich zawodów z cyklu Puchar Nordic Walking (9 września w Hajnówce) wśród pełnoletnich uczestników rozlosowany zostanie samochód marki Suzuki Swift!

Organizatorami wydarzenia są Polska Federacja Nordic Walking, Miasto Mielno i Santander Consumer Bank. Z kolei sponsorem Pucharu Polski w Nordic Walking jest m.in. sieć Hotele Nadmorskie.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij