Promocja w SPA

19 stycznia 2018
19 stycznia 2018

W SPA Hoteli Nadmorskich trwa kolejna odsłona akcji promocyjnej “Happy Woman. Zabiegi”!

To już druga edycja akcji rabatowej, przygotowana przez markę Klapp Cosmetics. Tym razem rabatem są objęte luksusowe zabiegi setowe. Na każdym z nich zaoszczędzić można aż 25%! Promocja obejmuje wszystkie luksusowe zabiegi na twarz wykonywane za pomocą kosmetyków Klapp Cosmetics.

Innowacyjny zabieg Eiszelle

Dodatkowo w SPA w Mielnie dostępny jest również zabieg żywymi komórkami macierzystymi Eiszelle. To rewolucyjny zabieg anti-aging dający natychmiastowe efekty. Najnowocześniejsza technologia pozyskiwania składników aktywnych w postaci zamrożonych komórek macierzystych specjalnej rasy owiec pozwala na nadanie nowego znaczenia terapii przeciwzmarszczkowej. W zabiegu wykorzystywane są również kolagen, witamina C oraz chlorek wapnia. Dzięki temu efekty zobaczymy natychmiast.

Zabieg EISZELLE polecany jest zwłaszcza w walce z problemami skóry starzejącej się, tracącej swój naturalny blask, szarej, zmęczonej, odwodnionej, z brakiem napięcia i elastyczności. To jednak nie wszystko. Terapia daje również wyjątkowe rezultaty w przypadku problemów skórnych. Dotyczy to m.in. łuszczycy, trądziku, egzemy czy reakcji alergicznych.

O promocję Happy Woman pytajcie w:

  • Bursztynowym SPA w Hotelu Lidia SPA & Wellness; tel. +48 665 186 877
  • Bursztynowym SPA w Hotelu Senator; tel. +48 (94) 354 95 23
  • SPA w klimacie Morza Martwego w Medical SPA Unitral w Mielnie; tel. +48 (94) 316 83 70

Niższe ceny będą obowiązywać do 31 marca bieżącego roku.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij