Prodige des Oceans – rytuał dla twarzy i ciała

21 lipca 2017
21 lipca 2017

Firma Thalgo wprowadziła niedawno do swojej oferty nowość – Prodige des Oceans. Zabieg ma działanie odmładzająco-regenerujące i wykorzystuje aż siedem technik masażu!

Nasza skóra potrzebuje nawilżenia i odżywienia, zwłaszcza latem. Narażona na kontakt ze słońcem, z klimatyzacją staje się mocno odwodniona. Warto poprawić wówczas jej ukrwienie i zapewnić jej efekt głębokiego nawilżenia – mówi Arleta Turkacz, manager Bursztynowego SPA w Hotelu Lidia SPA & Wellness. Jednym z niezawodnych sposobów ma być rytuał proponowany przez francuską firmę Thalgo.

Thalgo – marka dobrego samopoczucia

Marka Thalgo na swoją bardzo dobrą opinię pracowała długo. Dzisiaj, po ponad 50 latach istnienia, uchodzi za jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek kosmetyki profesjonalnej w Polsce i na świecie. Jest producentem luksusowych kosmetyków, bazujących na algach i innych morskich składnikach. Opracowała również specjalistyczne zabiegi na twarz i ciało. Są one dostępne w prestiżowych gabinetach w hotelach na całym œświecie, w tym również w Hotelu Lidia Wellness & SPA w Darłowie.

Cudowna hybryda

Od niedawna w ofercie Thalgo znajdziemy zabieg Prodige Des Océans. Rytuał, poza aktywnymi składnikami pochodzącymi z bardzo dobrej jakości kosmetyków, zawiera siedem technik masażu dla twarzy i dla ciała. Wśród nich jest m.in. masaż Kobido, japoński masaż twarzy. To tzw. masaż wachlarzowy, gdzie ruchy rąk imitują rozkładanie wachlarza. W odróżnieniu od większości innych masaży ruchy muszą rąk muszą być tutaj dopracowane do perfekcji. Idealny sposób aplikacji oraz właściwe ruchy gwarantują głęboki relaks i odprężenie. Poza tym podczas rytuału pojawia się jeszcze kilka innych technik masażu, które Thalgo już miało w swojej ofercie. Ich zestawienie w jednym rytuale to cudowna hybryda – podsumowuje A. Turkacz.

Dla kogo?

Z rytuału mogą korzystać zarówno panie, jak i panowie. Wskazaniami są chęć poprawy elastyczności skóry i jej nawilżenie. Efekty widać już po pierwszym razie, a zabieg można wykonać na dwa sposoby – albo w obrębie samej twarzy (290 zł), albo na twarz i ciało (120 min, 400 zł).

Więcej informacji na temat rytuału Thalgo, a także zapisy w recepcji Bursztynowego SPA pod numerem telefonu: tel. (+48) 94 314 30 38, wew. 605.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij