Pomaganie przez… grillowanie

03 czerwca 2017
03 czerwca 2017

I to dosłownie. 4 czerwca w Hotelu Senator odbędzie się grill charytatywny, z którego cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie toczącej walkę z nowotworem dyrektor Hotelu – Kamili Barszczewskiej.

Grill odbędzie się w pierwszą niedzielę czerwca, początek zaplanowano na godzinę 14:00. Wydarzenie dedykowane jest całym rodzinom, zarówno znajomym Kamili Barszczewskiej, jak i każdemu, kto chce spędzić miło czas, a przy okazji pomóc.

Szansa czeka w Meksyku

Wsparcia potrzebuje nasza koleżanka, dyrektor Hotelu Senator. Jej problemy zdrowotne rozpoczęły się w sierpniu ubiegłego roku. Po serii badań okazało się, że zaatakował chłoniak B-komórkowy o wysokiej agresywności. Lekarze w Meksyku dają jednak nawet 75% na wyzdrowienie! Chcemy pomóc w zbiórce pieniędzy na leczenie w C.H.I.P.S.A. Hospital w Meksyku. Tym bardziej że Kamila ma dla kogo walczyć – ma rodzinę i cudowną córeczkę Marysię.

Każdy może pomóc

W jaki sposób można pomóc? W trakcie wydarzenia będzie można spróbować m.in. świetnych dań z grilla, podobno najlepszych lodów w okolicy z Odlodowo – pracownia lodów czy napić się niepowtarzalnej kawy serwowanej przez baristów z Coffeedesk Kawiarnia. Odbywać się będą również treningi zumby, liczne animacje dla dzieci, a o dobrą atmosferę zadba DJ.

Wystarczy, że tego dnia będziecie tutaj z nami. Cały dochód ze sprzedaży podczas wydarzenia zostanie bowiem przeznaczony na leczenie Kamili. Potrzebnych jest w sumie aż 90 tys. dolarów, dlatego każde, nawet najmniejsze wsparcie jest ważne.

Wspólnymi siłami

Akcję organizują Stowarzyszenie Polskich Kucharzy i Cukierników Region Zachodniopomorski, Hotel Senator i przyjaciele Kamili Barszczewskiej. Z kolei partnerem zbiórki będzie Fundacja City OK.

Poza tym swój udział w wydarzeniu zadeklarowali również rozmaici partnerzy. Wśród nich jest m.in. Odlodowo – pracownia lodów, która podczas niedzielnego grillowania będzie sprzedawać swoje lody o oryginalnych smakach. Porcja kosztować będzie 5 zł, a cały dochód zostanie przekazany na leczenie Kamili. Zbiórkę będzie można wesprzeć, kupując również kawę serwowaną przez baristów z Coffeedesk Kawiarnia. Nadprogramowe kalorie natomiast spokojnie będzie można zgubić w trakcie zumby z trzema energetycznymi instruktorkami – Kariną Dmyterko Zin, Marleną Kozakiewicz i Anielą Petri.

Mamy nadzieję, że razem uda się nam zebrać naprawdę dużą kwotę. Tym bardziej że atrakcji będzie znacznie więcej. Liczymy na Was!

*Aktualne informacje nt. wydarzenia publikujemy na bieżąco na naszym profilu Facebooku. Dołączcie do wirtualnego wydarzenia Grill charytatywny dla Kamili i bądźcie na bieżąco.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij