Podróż w głębiny. Dasz się zaprosić?

09 stycznia 2018
09 stycznia 2018

Piotr Matejek, doświadczony instruktor nurkowania i autor licznych filmów przyrodniczych spotka się z Gośćmi Hotelu Senator.

Wydarzenie odbędzie się 18 stycznia, o godzinie 20:00 w klubie nocnym Hotelu Senator. W jego trakcie Piotr Matejek opowie o swoich dalekich podróżach i pasji do nurkowania. Będzie można wymienić się z nim doświadczeniami, ale również zadać mu pytania. Co jest potrzebne do bezpiecznego nurkowania, gdzie najlepiej pływać, jak skompletować sprzęt… – tego wszystkiego będziecie mogli dowiedzieć się podczas spotkania.

Po prelekcji i dyskusji zaplanowano natomiast projekcję jednego z jego filmów przyrodniczych. Piotr, jako organizator wypraw po całym świecie, współtworzył bowiem materiały dla TV Planet +, TV Fokus, Water Planet i TVP. Były to m.in. tytuły, takie jak: “Otchłań żółwia”, “Królowie podwodnego nieba”, “W cieniu wraków”czy “Podwodny raj Borneo”.

Wstęp na czwartkowe spotkanie jest wolny. Udział w nim mogą wziąć zarówno Goście, jak i osoby spoza Hotelu. Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku (TUTAJ), gdzie wkrótce pojawią się kolejne informacje.

Piotr Matejek – gość specjalny czwartkowego spotkania jest Instruktorem Nurkowania PADI, tj. największej na świecie organizacji zajmującej się szkoleniem płetwonurków. To również Instruktor Nurkowania Technicznego i EFR (pierwszej pomocy), a także współtwórca przyrodniczych filmów podwodnych.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij