Plaża hotelowa w Dźwirzynie

25 lipca 2017
25 lipca 2017
Hotel Senator od morza dzieli zaledwie 80 m i taką samą drogę trzeba pokonać, by znaleźć się na naszej plaży. Zajmuje to zaledwie 4 minuty!
Droga na plażę

Wejście na plażę znajduje się z tyłu budynku, tuż przy chacie grillowej i placu zabaw. Jest otwarte codziennie od godz. 5:30 do 23:00. Ścieżka prowadzi przez piękny las, jest wyłożona polbrukiem, a wokół niej znajdują się wygodne ławki. Spacerowicze chętnie z nich korzystają, ale jeśli nastawiliśmy się na plażowanie, to warto zrobić jeszcze kilka kroków naprzód.

Kilka metrów dalej widać już bowiem zejście na naszą plażę, nowo powstałe, bo istniejące zaledwie od czerwca.

Plażowanie na całego!

Na plaży Goście Hotelu mogą bezpłatnie korzystać z wypożyczalni parasoli, parawanów, leżaków czy parasoli, a za dodatkową opłatą (50 zł/dzień) także z wygodnych koszy plażowych. Wielu plażowiczów decyduje się na tę ostatnią opcję, zwłaszcza jeśli planuje spędzić na plaży kilka godzin.

Takie kosze nie tylko są bardzo wygodne (również dla par), ale też funkcjonalne. Mają wysuwane podnóżki, rozkładane stolik i regulowany daszek. Kiedy trzeba chronią więc przed słońcem, a kiedy chcemy złapać opaleniznę – pozwalają się komfortowo opalać. Kosze i pozostały sprzęt plażowy można wypożyczyć u pracowników Hotelu, bezpośrednio na plaży.

Bezpieczna kąpiel

Co ważne, w godzinach działania plaży na miejscu zawsze jest obecny ratownik. Czuwa on nad bezpieczeństwem plażowiczów i dba o to, by nic się nie stało.

Kiedy jest to koniecznie, ratownik informuje również o tym, czy kąpiel w morzu w danym dniu jest bezpieczna. Flaga w białym kolorze to informacja, że nie ma przeszkód, by wejść do wody, czarna i czerwona oznaczają zakaz kąpieli.

Dla ochłody i dla smaku

Długie plażowanie sprzyja apetytowi, dlatego też na plaży powstał również punkt gastronomicznym. Goście mogą tutaj napić się kawy, herbaty czy świeżego soku owocowego.

Są dostępne również inne chłodne napoje i drobne przekąski. Na miejscu można oczywiście wygodnie usiąść. Do dyspozycji Gości są wygodne krzesła ze stolikami z widokiem na morze bądź też leżaki, również vis-a-vis Bałtyku. Jak kto woli…

 

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij