Oferta andrzejkowa – pakiet Magiczny Weekend

23 listopada 2017
23 listopada 2017

Weekend nad morzem to jeden z lepszych pomysłów na spędzenie tegorocznych andrzejek. Będą bal, wróżby i specjalne, andrzejkowe menu.

Oferta będzie obowiązywać od 24 do 26 listopada i obejmuje 2 noclegi. Chcemy, by nasi Goście nie tylko zdążyli się wybawić, ale też spędzić miło czas i odpocząć, zwłaszcza że jesień nad polskim morzem jest naprawdę piękna – zachęca Łukasz Cak, Manager ds. Marketingu.

Andrzejkowe menu

W pakiecie, prócz noclegu, Goście otrzymają śniadania i obiadokolacje w formie bufetu. Dodatkowo, w trakcie pobytu odbędzie się pokaz live cooking. To nic innego jak gotowanie na żywo (oczywiście z degustacją!) w wykonaniu kucharzy. Na osłodę i udane rozpoczęcie weekendu w pokojach natomiast czekać będzie powitalne wino.

Dobra zabawa

W sobotę, 25 listopada, o godz. 20:00 zapraszamy natomiast na zabawę andrzejkową. Nie zabraknie prawdziwej wróżki i dobrej muzyki. Ponadto kucharze przygotują andrzejkowe menu dania serwowane, bufet dań gorących i zimnych, kącik słodkości. Każda para otrzyma również alkohol (wódka/wino) i nielimitowany dostęp do napoi – wylicza Ł. Cak. Zabawa potrwa do godziny 2:00.

Nadmorski klimat i SPA

Udany wieczór andrzejkowy to jednak nie wszystko. Atrakcje i relaks będę towarzyszyć Gościom przez cały weekend. Do ich dyspozycji będą 2 baseny rekreacyjne, a także jacuzzi (zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne). Będzie można również skorzystać z zabiegów oferowanych przez znajdujące się w Hotelu Bursztynowe SPA.

Z kolei dla najmłodszych (Hotel Lidia co roku otrzymuje certyfikat Hotel Przyjazny Rodzinie) przygotowano doskonale wyposażoną Salę Zabaw i minisalon gier multimedialnych Xbox.

O dostępność i szczegóły oferty można pytać w recepcji Hotelu, pod numerem tel. +48 94 314 30 38 lub 39.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij