Nowe oferty specjalne w Hotelu Lidia!

02 czerwca 2017
02 czerwca 2017

WSPAniałe Poniedziałki, Niestandardowe Środy i Rodzinne Piątki to promocje, które Hotel Lidia Spa & Wellness uruchomił w maju. Akcje są ważne do odwołania!

Od niedawna naszym profilu Facebook pojawiają się informacje o nowych akcjach rabatowych. Trzy z nich postanowiliśmy wprowadzić na dłużej i będą obowiązywać aż do odwołania.

Zabieg SPA gratis!

Z pierwszej z nich można skorzystać w poniedziałki. To tzw. WSPAniałe Poniedziałki. Pisownia oczywiście nie jest przypadkowa. W ten sposób chcemy zwrócić uwagę na charakter promocji. Mianowicie – pierwszych 10 osób, które tego dnia zadzwonią do naszej recepcji i wykupią pakiet wakacyjny, otrzyma zabieg czekoladowy gratis! Będzie można wykorzystać go podczas pobytu. To jednak nie koniec niespodzianek. Nawet bowiem jeśli nie zdążymy zarezerwować pobytu jako jedna z pierwszych 10 osób, dostaniemy zabieg niespodziankę!

Im dłużej, tym taniej!

Ciekawa promocja obowiązuje również w środy. Tego dnia wszystkie pakiety SPA i rezerwacje pobytów wakacyjnych od 5 do 10 dni (oferta tutaj) są objęte rabatem. Przykładowo, jeśli rezerwacja będzie trwać 5 dni, cena zostanie obniżona o 5% od standardowej kwoty, jeśli urlop będzie trwać tydzień – kwota zmaleje o 7%! Krótko mówiąc, im urlop będzie dłuższy, tym więcej zaoszczędzicie!

Piątki dla rodzin

W piątki z kolei z okazji mogą skorzystać rodziny z dziećmi. Tego dnia bowiem każdy rodzic, który zarezerwuje wakacje w Hotelu Lidia, otrzyma 50% rabatu na pobyt dziecka! Warto skorzystać, zwłaszcza że w okresie wakacyjnym dzieci będą mogły uczestniczyć w ciekawych zajęciach prowadzonych przez animatorkę. Do ich dyspozycji również będą strefa basenowa, plac zabaw, dwie sale zabaw czy salon gier komputerowych X-box.

Szczegóły dotyczące każdej z ofert można znaleźć w dniu promocji na naszym profilu Facebook oraz każdego dnia zapytać o nie telefonicznie w recepcji.

Numer do recepcji i rezerwacji pobytów:  

+48 94 314 30 38 lub 39
oraz +48 665 195 177.

*Wszystkie akcje promocyjne są ważne do odwołania

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij