Nieoceniony masaż twarzy…

04 stycznia 2015
04 stycznia 2015

Twarz i szyja zdradzają nasz wiek. Jak temu zapobiec? Geny genami, ale skoro da się utrzymać świetną figurę ruchem, ćwiczeniami, masażem, dietą i innymi zabiegami, to przecież z twarzą jest… zupełnie tak samo! Twarzy trzeba tylko pomóc. Masaż twarzy, bardzo popularny w krajach azjatyckich, to przede wszystkim naturalna, nieinwazyjna metoda na zachowanie młodych i zdrowych rysów.

Wykonywany prawidłowo i regularnie masaż jest gimnastyką dla tej najbardziej eksponowanej i reprezentacyjnej części ciała, pozwalającą na długo zachować kształt i owal twarzy. Poza profilaktyką urodową, prawidłowo wykonany masaż to także często ratunek dla twarzy opuchniętej, pomaga pozbyć się sińców, worków pod oczami czy oznak zmęczenia, co szczególnie docenić możemy w sytuacjach nagłych,

Wraz z upływem czasu nasze mięśnie ulegają osłabieniu, włókna kolagenowe stają się coraz mniej kurczliwe i elastyczne, procesy rozpadu zaczynają dominować nad procesami wzrostu i regeneracji komórek. Grawitacja zaczyna działać na kształt i owal, zaczyna brakować wody i substancji odżywczych .

Masaż, czyli gimnastyka twarzy, to najlepszy i najskuteczniejszy sposób na młody i zdrowy wygląd. Masując twarz powodujemy silne dotlenienie tkanek, polepszamy wymianę wewnątrzkomórkową substancji odżywczych. Wzmagamy regenerację tkanek i utrzymanie prawidłowego napięcia mięśni – ich sprężystości i jędrności

Zachęcamy więc do przyjścia do naszego BURSZTYNOWEGO SPA na pierwszy masaż, aby doświadczyć go na sobie, zrozumieć czym wyróżniają się nasze masaże, zbudować świadomość własnej twarzy, mięśni, zdrowia i pojęcia systematyki – zrozumieć dlaczego masaż jest potrzebny.

 W ofercie mamy masaże relaksacyjne i intensywnie odmładzające tj.

-masaż twarzy relaksująco-odmładzający na ampułce odpowiednio dobranej do rodzaju skóry,

-masaż twarzy Thalgolift -awangardowy masaż przeciwzmarszczkowo-liftingujący, opracowany przez lekarzy chirurgów, wykonywany na mięśniach twarzy, działający botoksopodobnie,

-masaż twarzy bursztynami-relaksujący masaż wykonywany jest przy użyciu bursztynów bałtyckich.

Mówiąc o twarzy mamy na myśli również szyję i dekolt. Efekt jest widoczny już po pierwszym masażu – większy lub mniejszy, w zależności od kondycji skóry i mięśni. Po każdym masażu twarz wygląda “jak po powrocie z urlopu”: dotlenienie twarzy oraz usunięcie obrzęków, cieni pod oczami i oznak zmęczenia jest zawsze natychmiastowe.

 

Zapraszam do  Bursztynowego Spa w Hotelach Nadmorskich

http://www.hotelsenator.pl/zabiegi_spa/cat/409

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij