Niedzielne Promocje – grudzień 2017

18 listopada 2017
18 listopada 2017

Co tydzień zapraszamy Was do skorzystania z zabiegów w SPA w mocno obniżonych cenach. Zobaczcie, co będzie w ofercie jeszcze w tym roku!

Promocja obowiązuje w naszym SPA już od dawna, ale cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem – mówi Marcin Betliński, manager SPA & Wellness. Staramy się, by oferta była różnorodna i atrakcyjna. Nie tylko pod kątem ceny, ale też wyboru zabiegów – dodaje.

Relaksujący grudzień

W grudniu, w okresie przedświątecznej gorączki Gościom proponowanych będzie kilka zabiegów. Za nami już promocja na masaż aromaterapeutyczny i zabieg Aksamitne Dłonie. Przed nami jednak jeszcze większa okazja.

10 grudnia 30-procentowym rabatem objęty będzie zabieg Hammam. To tradycyjny turecki ceremoniał pielęgnacji i oczyszczania ciała pianą pozyskaną z mydła z czarnych oliwek. Zabieg wykonywany jest na ekskluzywnym podgrzewanym kamiennym stole. Na zakończenie na ciało nakładany jest odżywczy balsam z masłem shea. W regularnej cenie zabieg kosztuje 160 zł, w promocji – 112 zł.

Natomiast 17 grudnia, tuż przed samymi świętami, będzie okazja by skorzystać z zabiegu Lomi Lomi. To wyjątkowy masaż całego ciała wykonywany w rytmie polinezyjskiej pieśni, przy użyciu zarówno dłoni, jak i przedramion. Działa relaksująco na mięśnie, usuwa wewnętrzne blokady i subtelnie odpręża. Tego dnia w Unitralu będzie jednak można zadbać nie tylko o samopoczucie, ale także o wygląd i zdrowie. W dniu promocji gratis wykonywane będą bowiem okłady borowinowe.

Niedzielne Promocje grudzień 2017:

-10.12.2017- Hammam 30% rabat (zamiast 160 zł – 112 zł)
-17.12.2017- Lomi Lomi, w promocji 3 okłady borowinowe gratis (zamiast 306 zł – 240 zł)

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij