Najlepszy prezent na Dzień Babci i Dziadka

09 stycznia 2018
09 stycznia 2018

21 i 22 stycznia swoje święto obchodzić będą Dziadkowie. Co im kupić, by prezent był trafiony?

Poduszka, kubek, ręcznik z dedykacją czy kwiaty to prezenty, które pojawiają się co roku. Zaskoczcie tym razem swoich Dziadków i podarujcie im coś, czego potrzebują najbardziej – zdrowie i relaks.  Jak to zrobić? Wystarczy, że zamówicie Pakiet na Dzień Babci i Dziadka w recepcji SPA Hotelu Unitral, a my zadbamy o resztę. Sprawimy, by ten dzień był dla Waszych Dziadków szczególny.

Co zawiera pakiet?

W dużym skrócie – kilka godzin luksusu i przyjemności. Zabiegani, zapracowani Dziadkowie nie zawsze mają czas, by odpocząć i spędzić wolny czas tak jak by chcieli. Dzień Babci i Dziadka to doskonały pretekst, by to zmienić. Zwłaszcza że w cenie pakietu są:

1) Termy w klimacie Morza Martwego (60 min) 

Hotel Unitral posiada jedyne w Polsce SPA w klimacie Morza Martwego. Jedną z jego atrakcji jest basen solankowy o zasoleniu sięgającym 15%. Już krótki pobyt w tym miejscu pozwala odprężyć się i zregenerować siły.

Dziadkowie, którzy otrzymają voucher, będą mogli skorzystać z:

– odprężającej kąpieli w basenie solankowym z solą z Morza Martwego,
– relaksu w świecie saun i łaźni (biosauna, jaskinia lodowa, łaźnia solankowa, sauna sucha, lodowa studnia, łaźnia parowa, natryski wrażeń, jacuzzi w kamiennej grocie, misy do naprzemiennej kąpieli stóp),
– całorocznego jacuzzi zewnętrznego
– oraz ze strefy wypoczynku.

2) Masaż twarzy:

– masowanie skóry twarzy odpręża i relaksuje mięśnie. Dodatkowo pobudza krążenie, a dzięki odpowiednim ruchom skóra staje się elastyczna, wygładzona i ujędrniona.

3) Zabieg Aksamitne Dłonie:

– aktywna pielęgnacja dłoni, wygładzenie i regeneracja.

4) Grota solna:

To błogi wypoczynek przy dźwiękach relaksacyjnej muzyki z leczniczym działaniem solankowego mikroklimatu. Idealny sposób na poprawę zdrowia – wspomaga leczenie schorzeń górnych dróg oddechowych, normalizują nadciśnienie tętnicze i wyciszają alergie.

Jak zamówić prezent?

Cena pakietu z okazji Dnia Babci i Dziadka to 150 zł od osoby. Istnieje również możliwość przygotowania spersonalizowanych zaproszeń. Jeśli jesteście zainteresowani ich zakupem, skontaktujcie się z recepcją SPA:

– telefonicznie (94 3168 370)

– lub mailowo: spa.recepcja@unitral.pl.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij