Modne dzieciaki na Summer KIDS Fashion

15 września 2015
15 września 2015

Idąc za sukcesem zeszłorocznej akcji Hotelu Lidia, również i w tym roku zorganizowano specjalne wydarzenia „Summer KIDS Fashion”. Jak co roku, akcja i tym razem przypadła na połowę sierpnia. Tym razem bawiliśmy się przez cały tydzień (od 15 do 22 sierpnia 2015) pod znakiem mody, pokazów, gwiazd i specjalnych zabaw dla dzieci w różnym wieku.

Plan wydarzeń i spotkań oraz atrakcji specjalnych cieszył się zainteresowaniem i popularnością nie tylko wśród najmłodszych, ale również ich rodziców, Gości hotelowych, turystów i Gości okolicznych pensjonatów, a przede wszystkim lokalnych mieszkańców. Spotkanie i warsztaty dla dzieci z Panią Dorotą Zawadzką, Teatrzyk Interaktywny, akcja Darłowskiego WOPR „Bezpiecznie nad wodą”, warsztaty projektowania i szycia, festiwal latawców handemade, konkurs na najlepszą budowlę z piasku, pokazy magiczne oraz zajęcia Judo dla dzieci i wieczór Hawajski na plaży. Każdy mógł zaleźć coś dla siebie. Dnia 19.08.2015 obył się punkt kulminacyjny wszystkich wydarzeń – pokaz mody dziecięcej marki odzieżowej BocooKids, w którym udział wzięli niecodzienni modele – dzieci w różnym wieku.

W tym roku Gościem honorowym i prowadzącą pokaz mody była Pani Anita Sokołowska, utalentowana aktorka, znana między innymi z serialu „Przyjaciółki”. Rozmowy zakulisowe z uczestnikami i Gośćmi trwały bardzo długo. Akcja została objęta honorowym partonatem Burmistrza Miasta Darłowo, który osobiście zaszczycił swoją obecnością. Natomiast dzięki wsparciu wielu firm sponsorskich (m.in. Stoczni Darłowo, PCH Polonia z Kołobrzegu, Dawex, Magic Gift, Excelsior, PSB Mrówka, Alga Burger House, Milka oraz wielu innym) udało się przeprowadzić dodatkową zbiórkę pieniędzy na Rzecz Domu Dziecka w Darłowie, za które zakupiono niezbędne materiały szkolne.

Na zakończenie tego wyjątkowego dnia, na wszystkich uczestników czekał specjalny poczęstunek przygotowany dzięki firmom partnerskim, m.in. firmie Sokołów, Coca-Cola, Cukierni Jakubowscy i Rado Fines, Iglotex, Farutex, Tymbark, Zott oraz Hurtowni owoców Agrol.

W tym miejscu dziękujemy szczególnie również Kwiaciarni Krokus, firmie poligraficznej Pol Art za pomoc przy organizacji wydarzenia.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij