Masaż szalem dla każdego

20 marca 2017
20 marca 2017

Zabiegani, zestresowani i zmęczeni z reguły nie mamy czasu pomyśleć o sobie, a wystarczy już godzina, by poczuć się znacznie lepiej.

Takie możliwości daje delikatny masaż jedwabnym szalem. To hit wśród zabiegów SPA i wcale nas to nie dziwi.

Goście chwalą sobie skuteczność tego masażu, a przy okazji niesamowite doznania, które mu towarzyszą

– mówi Manager SPA & Wellness w hotelu Unitral Maja Sobieraj.

Masaż cieszy się dużym zainteresowaniem i to z kilku powodów. Przede wszystkim wprowadza w stan głębokiego relaksu. To bardzo przyjemne uczucie, zwłaszcza gdy brakuje nam odpoczynku na co dzień.

Połączenie subtelności jedwabiu i harmonijności masażu odgrywa tutaj bardzo dużą rolę

– zauważa M. Sobieraj. Odprężają i uspokajają, ale pod warunkiem że masażysta stosuje właściwą technikę masażu – dodaje.

W Medical SPA Unitral w Mielnie, gdzie zabieg jest dostępny od marca, masaż szalem wykonuje w sumie 8 osób. Każda z nich ukończyła odpowiedni kurs i zna tajniki tego nietypowego masażu. Zabieg wykonywany jest dłońmi i przedramionami z wykorzystaniem techniki rytmicznego kołysania, delikatnego podnoszenia i rozciągania. Dla zintensyfikowania przyjemności i skuteczności masażu używa się również mieszanki gorących olejów. Z jakim skutkiem? O tym najlepiej przekonać się osobiście. Tym bardziej że masaż jedwabnym szalem kosztuje podobnie jak inne tego typu zabiegi (200 zł) i trwa aż godzinę.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij