Mam Teatr przedpremierowo w Hotelu Unitral!

16 sierpnia 2017
16 sierpnia 2017

Marzanna Graff i Aleksander Mikołajczak zagrali u nas swoją najnowszą komedię “Pomoc sąsiedzka” w reżyserii Karola Stepkowskiego. Premierę będzie można zobaczyć 5 września w Warszawie.

Bohaterami najnowszej sztuki Mam Teatr jest dwoje sąsiadów. W ich role wcielają się niezawodni aktorzy – Marzanna i Aleksander. Sztuka jest tym bardziej ciekawa, że do tej pory para odgrywała i w życiu, i na scenie małżeństwo. Tutaj ta relacja jest inna. Mogli się już o tym przekonać nasi Goście, którzy obejrzeli komedię we wtorek, 15 sierpnia.

Inspiracją do powstania tej sztuki była jednak nie tylko chęć sprawdzenia się w roli innej niż mąż czy żona. Zadecydowały o tym również relacje międzyludzkie. Chyba każdy z nas ma przecież lub miał uciążliwego sąsiada i wie z czym się to wiąże.

Aktorzy potraktowali ten temat jednak w wyjątkowy sposób. Zupełnie niestandardowo. Marzanna wcieliła się w postać Pani Joli – wyjątkowo ekscentrycznej pracoholiczki, która jest singielką i uwielbia zagraniczne podróże.

Z kolei Aleksander odegrał rolę Pana Stefana. Powiedzieć, że jest zupełnie inny od swojej sąsiadki, to jednak za mało. Komedię po prostu trzeba zobaczyć.

– Sztuka jest miła, lekka i przyjemna. Można się pośmiać, ale także zastanowić, co jest w życiu ważne – usłyszeliśmy tuż po spektaklu w Hotelu Unitral. Aktorzy zebrali głośne brawa i mnóstwo pozytywnych recenzji.

Nie inaczej z pewnością będzie podczas kolejnych występów. Najbliższy (wyjątkowy, bo z udziałem dzieci) zaplanowano na czwartek 17 sierpnia. – Tego dnia, o godzinie 15:00 będziemy mogli obejrzeć wyniki wspólnej pracy tej przesympatycznej pary aktorskiej z naszymi najmłodszymi. Już dziś zapraszamy na spektakl dzieci „Toy shop” – zachęca Małgorzata Kugler, manager ds. sprzedaży i marketingu. Występ również odbędzie się Hotelu Unitral.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij