Majówka nad morzem

22 kwietnia 2017
22 kwietnia 2017

To będzie naprawdę długi weekend majowy! W tym roku wystarczy wziąć bowiem już 1 dzień wolnego, by cieszyć się 5-dniowym urlopem, a 3 dni, by mieć wakacje przez 10 dni!

Pogoda na te dni zapowiada się w Polsce obiecująco – ma być słonecznie i ciepło. Dlatego też już teraz obłożenie w hotelach i pensjonatach jest duże, zwłaszcza tych nadmorskich.

W Hotelu Senator zostało jeszcze tylko kilka wolnych pokoi. Chętni, którzy chcieliby spędzić tutaj długi weekend, powinni się pośpieszyć. Zainteresowanie rezerwacją pobytów na majówkę jest bardzo duże. Tym bardziej że wśród zaplanowanych na te dni atrakcji są zarówno takie dedykowane dzieciom, jak i dorosłym. Absolutnie nikt nie powinien się nudzić, a co ciekawe, do hotelu można zabrać ze sobą również psa. Hotel jest przyjazny zwierzętom.

Podczas majówki zaplanowano w Senatorze m.in. rodzinne seanse filmowe w kinie, zabawy z animatorką, turniej bowlingowy dla dzieci, a nawet pokaz mody dziecięcej z marką BOCCOO! To jednak nie wszystko. Jeśli dzieci zainteresują się tematem mody, będą mogły wziąć udział w warsztatach z szycia i przez chwilę poczuć się jak prawdziwi projektanci.

Z myślą o wypoczywających w hotelu paniach zaplanowano natomiast warsztaty kosmetyczne ze znaną marką Mary Key, a dla tych, którzy lubią dobrą muzykę i taniec – dyskotekę i koncert.

To jednak ciągle nie koniec. Wielu z nas majówka kojarzy się przede wszystkim z grillowaniem na świeżym powietrzu. Dlatego też w chacie grillowej przy hotelu na ruszt wrzucone zostaną wyjątkowe przysmaki. Wyjątkowe, bo w tle grać będzie muzyka na żywo, a mięsa przyrządzane będą przez najlepszych kucharzy!

Okazji, by smacznie zjeść będzie jednak więcej. Codziennie dla gości serwowane będą posiłki w formie bufetu, a podczas jednej z kolacji Szef Kuchni będzie gotował na żywo. Jeśli dzieci mu pozazdroszczą umiejętności, same też oczywiście będą mogły spróbować swoich sił w kuchni. Zaplanowano bowiem wspólne pieczenie ciasteczek.

Pełny program atrakcji jest dostępny tutaj.

Prócz tego oczywiście goście przez cały czas będą mogli korzystać z basenu i strefy SPA, a także wybrać się na plażę, która znajduje się zaledwie 80m od hotelu. Poza tym na miejscu znajduje się siłownia, a miłośnicy jazdy na rowerze czy nordic walking w każdej chwili mogą wypożyczyć sprzęt i zwiedzić okolicę. W pobliżu znajduje się mnóstwo ścieżek pieszo-rowerowych, a w pokojach mapy z ich dokładnym opisem.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij