Limitowana edycja nadmorskich bransoletek!

27 grudnia 2017
27 grudnia 2017

Ręcznie wykonana bransoletka, wykonana przez znaną polską markę to nowy gadżet Hoteli Nadmorskich. Must have każdego, kto kocha polskie morze!

Pomysł, by wprowadzić do kolekcji linię nawiązującą do nadmorskiego klimatu pojawił się już jakiś czas temu. Powodów było kilka.

Design i pasja

Przede wszystkim większość osób, spędzających swój wolny czas nad morzem, po prostu lubi przywieźć z wakacji coś szczególnego. Niekoniecznie jednak chcą, by co urlop były to te same pamiątki z wakacji – muszle czy pocztówki. Chcą się wyróżniać, być trendy, a jednocześnie dyskretnie pokazać otoczeniu, że podróże (zwłaszcza te nadmorskie) są dla nich ważne.

W przypadku bransoletek SZOK, sygnowanych logo Hotele Nadmorskie, było to stosunkowo łatwe do osiągnięcia. Marka od początku jest bowiem silnie związana z podróżowaniem. Ludzie, którzy ją tworzą, uwielbiają poznawać świat, również ten nadmorski. To jednak nie wszystko. Mają również słabość do sportu, szczególnie ekstremalnego.

Duch sportu

Ta cecha również jest bardzo bliska pierwszym pomysłodawcom projektu – hotelowi. W Senatorze działa np. Strefa Aktywności (link do wpisu: TUTAJ). To nic innego jak miejsce, gdzie przez cały rok można uprawiać sport i dzięki temu być fit, prowadzić zdrowy tryb życia. Wielu Gości korzysta z działającej w ramach strefy świetnie wyposażonej siłowni, z basenów czy lekcji nurkowania. I prawdopodobnie – podobnie jak twórcy bransoletek – chcieliby podkreślić swoją aktywność. Wyróżnić się, a przy tym mieć przy sobie zawsze (nawet podczas treningu) coś, co wygląda szczególnie i zwraca uwagę.

Nadmorskie wspomnienia

Jest jednak jeszcze jeden argument, dla wielu pewnie najważniejszy. Czasem po prostu, wracając skądś, chcielibyśmy mieć rzecz, która przywoła wspomnienia. Zwłaszcza gdy będziemy już w pracy czy wrócimy do codziennych obowiązków. Przypomni nam wtedy, jak świetnie się bawiliśmy czy wypoczęliśmy, a dodatkowo będzie dobrze wyglądać i pasować niemal do każdej stylizacji.

Must have

Bransoletka przygotowana w limitowanej edycji została wykonana z liny żeglarskiej i wykończona wysokiej jakości nićmi. Jest bardzo wytrzymała i wygodna. Mogą ją nosić wszyscy. Ci, którzy utożsamiają się z którymś z haseł – uprawiają sporty, lubią się wyróżniać bądź – tak jak my – uwielbiają polskie morze. Ale również także wszyscy ci, którzy po prostu lubią być trendy i dostawać oryginalne gadżety. To świetny pomysł na prezent dla chłopaka, dziewczyny czy siebie samego. Tym bardziej że nawet nie musimy go pakować. Zamówioną bransoletkę dostaniemy bowiem w charakterystycznej puszce z nadmorską grafiką.

Zamówienia

Zamówienia można składać na profilach Facebook Hoteli Nadmorskich poprzez wiadomości prywatne do:

– Hotelu Senator,

– Medical SPA Unitral w Mielnie,

– Hotel Lidia SPA&Wellness.

Stamtąd również dowiecie się wszystkiego, o co chcielibyście zapytać, zanim zamówicie produkt.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij