Konkurs „Zostań reżyserem w te wakacje!”

22 czerwca 2017
22 czerwca 2017
… – nagraj pamiątkowe wideo z urlopu w Hotelu Medical SPA Unitral i wygraj voucher na kolejny urlop nad morzem!

Żeby wziąć udział w konkursie nie potrzebujecie profesjonalnego sprzętu czy doświadczenia w nagrywaniu filmów. Wystarczy, że wakacje 2017 będziecie spędzać w Medical SPA Unitral w Mielnie i zabierzecie ze sobą smartfona, aparat fotograficzny z funkcją nagrywania lub kamerę. Co dalej? Utrwalcie najlepsze chwile spędzone w Mielnie i pokażcie znajomym, że wypoczywacie właśnie u nas. Jak to zrobicie, to już zależy wyłącznie od Was!

Zasady konkursu

Ważne tylko, by Wasze wideo nie trwało dłużej niż 3 minuty, a gotowy plik został przesłany do nas między 24 czerwca a 31 sierpnia. Gotowe wideo prześlijcie do nas za pośrednictwem strony Wetransfer.com lub bezpośrednio na adres e-mail: konkurs@unitral.pl.

Wybór zwycięzcy

Nadesłane materiały zostaną opublikowane na profilu Facebook i kanale YouTube Hotelu Unitral. Możecie zachęcać znajomych do udostępniania Waszego filmu, do polubień, ale pamiętajcie, że o wygranej zdecyduje ostatecznie komisja konkursowa, złożona z dyrekcji i pracowników Hotelu Unitral.

Wakacje do wygrania!

A jest o co walczyć – główną nagrodą w konkursie jest 3-dniowy voucher dla 2 osób dorosłych i dziecka na kolejne wakacje w Hotelu Unitral! Laureat będzie mógł go wykorzystać go do 30 czerwca 2018 roku, z wyłączeniem świąt, lata i długich weekendów.

Wyniki ogłosimy 4 września!

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij