Konkurs “Zostań reżyserem lub fotografem w te wakacje”!

01 sierpnia 2017
01 sierpnia 2017

Główną nagrodą w zabawie jest 3-dniowy voucher dla 2 osób dorosłych i dziecka na wakacje w Hotelu Unitralu! Konkurs trwa do końca wakacji.

Nasz wakacyjny konkurs to szansa na wygraną dla wszystkich tych, którzy w tym roku spędzają u nas urlop. Wystarczy bowiem, że sfotografujecie się lub nagracie krótkie wideo podczas pobytu w Medical SPA Unitral w Mielnie i zgłosicie się do zabawy!

Jak wziąć udział?

Żeby wystartować, nie potrzebujecie profesjonalnego sprzętu czy doświadczenia w nagrywaniu filmów; Wasze zdjęcie nie musi być profesjonalne. Wystarczy, że spędzacie tegoroczne wakacje w  Mielnie, w Hotelu Unitral.

Zróbcie tylko wakacyjne zdjęcie smartfonem lub nagrajcie krótki, maksymalnie 3-minutowy film i pokażcie nam, jak spędzacie wakacje 2017.

Zgłoszenia i wyniki

Gotowe wideo lub zdjęcie – forma zgłoszenia zależy wyłącznie od Was – prześlijcie do nas za pośrednictwem strony Wetransfer.com lub bezpośrednio na adres e-mail: konkurs@unitral.pl. Czekamy również na Wasze wiadomości na Facebooku Hotelu Unitral.
Termin przesyłania zgłoszeń mija wraz z końcem wakacji. Wyniki natomiast ogłosimy 4 września.

Wybór zwycięzcy

Nadesłane materiały zostaną opublikowane na profilu Facebook, kanale YouTube Hotelu Unitral i blogu Hoteli Nadmorskich. Przez cały czas będziecie mogli zachęcać swoich znajomych do udostępniania Waszego filmu lub zdjęć, ale o wygranej i tak ostatecznie zadecyduje jury. W skład komisji konkursowej wchodzą dyrekcja oraz pracownicy Hotelu. To oni zdecydują, do kogo powędruje główna nagroda, czyli 3-dniowy voucher dla 2 osób dorosłych i dziecka na kolejne wakacje w Hotelu Unitral!

Laureat będzie mógł wykorzystać kupon do 30 czerwca 2018 roku, z wyłączeniem świąt, lata i długich weekendów.

Zachęcamy do udziału!

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij