Konkurs: do wygrania kolacja dla 2 osób!

06 listopada 2017
06 listopada 2017

Na naszym Facebooku trwa konkurs, podczas którego można wygrać zaproszenie na romantyczną kolację w Restauracji Zielonej. Będzie można spróbować dań z sezonowego menu z gęsiną w roli głównej!

Zasady konkursu

Żeby wziąć udział w zabawie, wystarczy wejść na fanpage Hotel Lidia SPA&Wellness i odpowiedzieć na jedno pytanie. Kogo i dlaczego zaprosiłbyś na zwycięską kolację? – tak brzmi pytanie konkursowe – tłumaczy Ł. Cak, manager ds. marketingu. Wystarczy wymienić lub oznaczyć na Facebooku swoją mamę, siostrę czy chłopka i uzasadnić, dlaczego to właśnie w towarzystwie tej osoby chcielibyśmy wybrać się do Restauracji Zielonej w Hotelu Lidia.

Jury konkursowe

Osoba, która zrobi to najlepiej, tj. poda najciekawszy powód, wygra. Zwycięzcę wybierze jury w składzie: Sabina Mętrak-Lis, dyrektor Hotelu, Łukasz Cak, manager ds. marketingu i Robert Hornicki, Szef Kuchni. Voucher będzie można wykorzystać podczas Tygodnia z Gęsiną i Winem (9-16.11.2017), po umówieniu terminu z organizatorem.

Dlaczego warto?

Co roku jesienią, na św. Marcina tworzymy w naszej Restauracji minikartę, w której króluje gęsina. To zawsze są wyjątkowe dania – mówi Szef Kuchni Robert Hornicki. W tym roku będą to żołądki gęsie w porto i occie z czerwonego wina, bursztynowy bulion z pierożkami nadziewanymi gęsiną i konfitowane uda gęsie w towarzystwie pyz i zasmażanych buraków.

Konkurs trwa do środy, 8 listopada, do godz. 12:00. Zapraszamy do udziału!

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij