Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki w Unitralu!

24 lipca 2017
24 lipca 2017

W gronie Gwiazd – Przyjaciół UNITRAL SPA  – to program, w ramach którego co roku do Hotelu Unitral przyjeżdżają znani i lubiani artyści. Co ciekawe, nie tylko po to, by wypocząć, ale przede wszystkim, by spotkać się z naszymi Gośćmi i spędzić z nimi swój wolny czas.

W tym roku jako pierwsi do Mielna przyjechali Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki. Ona jest aktorką i wokalistką, ulubioną Jurorką telewidzów muzycznego show Telewizji Polsat, a on Mistrzem Europy i Wicemistrzem Świata w Fitnessie Gimnastycznym, a także Pierwszym Wicemistrzem Europy 2017 w Kulturystyce Klasycznej.

Para już niejednokrotnie odwiedzała nasz hotel, za każdym razem jednak chętnych do udziału w spotkaniach z nimi nie brakowało. Podobnie z pewnością będzie i tym razem!

Gwiazdy od kuchni

W środę, 26 lipca w restauracji odbędzie się live cooking z Katarzyną Skrzynecką i Marcinem Łopuckim. Para spotka się z managerem gastronomii Marcinem Latkowskim i wspólnie poprowadzi “Warsztaty Zdrowego Odżywiania”.  Początek o godzinie 20:30.

Trening z Mistrzem!

W czwartek będzie można natomiast spędzić czas na sportowo. Marcin Łopucki poprowadzi bowiem dla Gości hotelu poranne warsztaty treningowe. Zajęcia potrwają godzinę. Zbiórka odbędzie się o godzinie 11:00 w recepcji głównej hotelu.

Wieczór autorski

Piątkowe spotkanie natomiast będzie okazją do bliższego poznania naszych wyjątkowych Gości. Tego wieczoru bowiem Katarzyna Skrzynecka zagra kameralny koncert w naszej restauracji. Na pewno wówczas nie zabraknie okazji do rozmowy czy wspólnego zdjęcia.

Już teraz serdecznie zapraszamy do udziału!

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij