Jak zatrzymać wakacyjną opaleniznę na dłużej?

27 sierpnia 2017
27 sierpnia 2017

Skóra muśnięta słońcem prezentuje się zdrowo i pięknie. Żeby jednak utrzymać efekt wow, warto skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych. Bursztynowe SPA ma w swojej ofercie takie, które doskonale sprawdzą się w tej roli.

Dla ciała

Najczęściej polecanym jest zabieg pomidorowy dla ciała – Ella Perfect. Pozwala on nawilżyć i zregenerować skórę, a przy okazji właśnie utrzymać piękną, naturalną opaleniznę – przekonuje Arleta Turkacz, manager Bursztynowego SPA.

Wartościami dodanymi zabiegu są przyjemny, delikatny zapach i lekka konsystencja kosmetyku. Goście zwracają również uwagę na to, że skóra poddana takiej pielęgnacji jest przyjemniejsza w dotyku. To bardzo ważne, zwłaszcza po lecie, gdy jej płaszcz hydrolipidowy wymaga regeneracji.

Dla twarzy

Z kolei w przypadku twarzy zaleca się skorzystać z zabiegu Absolute Hydration Ritual. Ma on działanie nawilżająco-naprawcze i wykonuje się go, gdy skóra jest przesuszona. Dzieje się tak najczęściej pod wpływem czynników atmosferycznych, klimatyzacji czy właśnie – na skutek opalania. Rytuał prócz tego, że nawilża, kusi również cudownie chłodzącą maską algową. Dzięki temu złagodzimy podrażnienia, wyrównamy koloryt skóry i oczywiście – podkreślimy swoją opaleniznę – wymienia A. Turkacz.

Bez tych zabiegów nasza skóra niestety znacznie szybciej zapomni o gorącym lecie i straci piękną, zdrową karnację, a tego przecież nie chcemy, prawda..?

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij