Jak uniknąć przedświątecznej gorączki?

13 grudnia 2017
13 grudnia 2017

Ozdoby bożonarodzeniowe, ciasta i dania na Boże Narodzenie, sprzątanie… – tak właśnie wygląda przedświąteczna gorączka. Coraz więcej osób znajduje jednak sposób, by jej uniknąć, a jednocześnie nie tracić tego, co podczas Gwiazdki najprzyjemniejsze – świętowania.

Coraz bliżej święta, a to znaczy, że przygotowań jest coraz więcej. Niestety nie zawsze wystarczy nam czasu, czasem też nie mamy po prostu ochoty spędzić kilku dni na sprzątaniu mieszkania czy gotowaniu. Z drugiej strony jednak zastanawiamy się czasem – Kto wyjeżdża na święta? Czy to wypada? Co z tradycją? Jak się okazuje, zupełnie niepotrzebnie.

Święta w hotelu

Spędzić Boże Narodzenie poza domem, np. nad morzem, może tak naprawdę każdy. Hotele Nadmorskie co roku dbają bowiem o to, by każdy Gość spędził ten czas wyjątkowo. Jest miejsce na tradycje – są organizowane wieczory kolęd, wizyta Świętego Mikołaja czy odbywa się pieczenie ciasteczek świątecznych. Na stole natomiast zawsze są wigilijne potrawy, w hotelu jest pięknie udekorowana choinka i wiszą ozdoby bożonarodzeniowe. Wszystko to, co mamy tak naprawdę w domu, ale tutaj nie musimy martwić się o wigilijne przygotowania czy o to, kto posprząta ze stołu.

Jest natomiast znacznie więcej możliwości, by spędzić ten czas z rodziną. Odpocząć w SPA, w basenie, wybrać się na spacer brzegiem morza czy pograć razem z kręgle. Robić dokładnie to, co lubimy, a na co zwyczajnie nie ma czasu.

Święta z dzieckiem

A co jeśli na święta poza domem jadą z nami dzieci? Czy powinniśmy się martwić? Absolutnie nie – są Hotele Przyjazne Rodzinie – to miejsca, w których dziecko traktowane jest szczególnie. W restauracji czeka na nie specjalne dziecięce menu, jest Sala Zabaw, są animatorzy, a w czasie ferii, wakacji czy właśnie świąt – organizuje się dla nich mnóstwo dodatkowych atrakcji.

W tym roku w Hotelu Senator są to m.in. sesja fotograficzna z Mikołajem, świąteczne ognisko czy turniej gry w kręgle (więcej tutaj).

Dlaczego wyjechać?

Dylemat, gdzie spędzić święta, w większości rodzin wraca właściwie co roku. U mojej mamy, u Twojej mamy, może u nas, a może właśnie poza domem? Zaproście w tym roku swoich bliskich na Boże Narodzenie nad morzem. Spędźcie ten szczególny czas inaczej niż zazwyczaj, a podarujecie sobie coś naprawdę wyjątkowego i bezcennego – czas tylko dla siebie. Resztą zajmie się Hotel.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij