III Noc Saunowa w Hotelu Senator

27 kwietnia 2017
27 kwietnia 2017

1 maja zapraszamy na nocne saunowanie w klimacie PRL! Rytuały saunowe poprawadzi Saunamistrz Piotr Mikulski.

Najważniejszą częścią programu będą trzy rytuały saunowe, oczywiście tematyczne. Pierwszy to Pochód 1-majowy, drugi – Towarzysze z Ruskiej Bani, a trzeci – Majowy Powiew Świeżości. Każdy przypomni uczestnikom dawne czasy, ale to nie wszystko!

Na spragnionych i głodnych czekać będą woda sodowa z saturatora i menu o wiele mówiącej nazwie „Seta i Galareta”. Z kolei jeśli będziecie chcieli się zrelaksować w wodzie, do dyspozycji uczestników przez cały czas będą strefa basenowa i taras zewnętrzny, m.in. z jacuzzi i studnią lodową. W międzyczasie natomiast chętni będą mogli skorzystać z usług będącego na miejscu fotografa i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Początek nocnego saunowania o godz. 22:00, koniec o 1:30. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego osoby zainteresowane prosimy o wcześniejszą rezerwację. Zapisy przyjmujemy w recepcji basenowej Hotelu Senator oraz telefonicznie pod numerem: +48 (94) 35 49 523.

Koszt udziału w Nocy Saunowej dla osób spoza hotelu wynosi 39 zł. Z kolei Goście Hotelu Senator za udział zapłacą 29 zł i dodatkowo – swoją rezerwację mogą bezpłatnie anulować do 4 godzin przed rozpoczęciem wydarzenia.

Zachęcamy do wzięcia udziału!

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij