Hotele Nadmorskie na targach w Niemczech

05 kwietnia 2017
05 kwietnia 2017

W pierwszy weekend kwietnia hotele Senator, Medical SPA Unitral i Lidia SPA&Wellness wzięły udział w cyklicznym spotkaniu branży turystycznej w Niemczech.

Targi Frühlingsfest od lat odbywają się w miejscowości Schuby. Ich organizatorem jest biuro podróży Reisedienst Bölck. Hotele Nadmorskie bardzo intensywnie z nim współpracują, dlatego też tradycją już stał się nasz udział w imprezie.

To dla nas bardzo ważne. Nie tylko bowiem możemy spotkać się wówczas z ludźmi z branży turystycznej, ale przede wszystkim z osobami, które są zainteresowane naszą ofertą – podkreśla Małgorzata Kugler, manager ds. sprzedaży i marketingu na rynki zagraniczne w Hotelu Unitral.

To z kolei daje możliwość poznania potrzeb potencjalnych gości czy spotkania się ze stałymi bywalcami hoteli. Jeśli ktoś wypoczywał już w Unitralu, zachęcamy go również do odwiedzenia naszych dwóch innych hoteli i odwrotnie – wyjaśnia M. Kugler.

Oprócz rozmów i prezentacji najlepszych ofert (z możliwością ich bezpośredniej rezerwacji!)  w trakcie targów na odwiedzających czekały również liczne atrakcje. W tym roku jedną z nich była loteria fantowa. Do wygrania były m.in. tygodniowe vouchery pobytowe do Hoteli Nadmorskich!

Poza tym chętni, którzy odwiedzili stoisko Hoteli Nadmorskich, mogli skorzystać z zabiegów wykonywanych przez specjalistów z Hotelu Lidia SPA&Wellness.

Targi w Schuby co roku odwiedzają tysiące osób. Zainteresowanie jest na tyle duże, że w okolicy kursują bezpłatne autokary Reisedienst Bölck. Cieszymy się, że w tym roku również mogliśmy w nich uczestniczyć. Kolejna taka okazja dopiero za rok.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij