Hotel Przyjazny Zwierzętom

19 września 2017
19 września 2017

Macie w planach urlop, ale nie chcielibyście zostawiać swojego psa czy kota w domu? Zapraszamy do Hotelu Senator, miejsca przyjaznego zwierzętom.

Wiele hoteli nie toleruje zwierząt i odmawia rezerwacji pokoju, gdy zamierzam przyjechać razem z psem – w Hotelu Senator jest inaczej – tłumaczy jeden z Gości. I rzeczywiście. Hotel nie tylko deklaruje, że zwierzę jest członkiem rodziny, ale przede wszystkim to respektuje. Stworzył bogate zaplecze, które umożliwia zarówno czworonogom, jak i ich właścicielom przyjemnie wypocząć.

Niezbędny bagaż

Pakując się na wyjazd z pupilem, musimy pamiętać o zabraniu wielu gadżetów. Niemal zawsze jednak już na miejscu okazuje się, że nie wszystko trafiło do walizki. W Senatorze to jednak nie kłopot. W recepcji są bowiem dostępne wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy.

To m.in. :

  • rezerwowa karma
  • szampon do kąpieli dla zwierząt
  • woreczki do sprzątania podczas spaceru
  • przekąski
  • apteczka (m.in. nożyczki do paznokci, plastry uciskowe)
  • środki na kleszcze oraz pchły

Możemy z nich skorzystać,gdy będziemy ich potrzebować.

Fachowa opieka

Kilkugodzinna podróż, nowa okolica, zmiana otoczenia… – z jednej strony cieszą. To przecież cały urok wakacji! Z drugiej jednak właściciele czworonogów zastanawiają się, jak na zmiany zareagują zwierzęta. Jak się okazuje, zupełnie niepotrzebnie. Po dotarciu na miejsce, już przed hotelem na pupila czekać będzie miska z wodą, a w recepcji jego właściciel dowie się o wszystkich udogodnieniach pobytu.

Goście nie muszą się martwić również, gdy będzie potrzebna pomoc fachowca. W pokojach znajduje się bowiem lista rekomendowanych przez hotel weterynarzy wraz z numerami telefonu i adresami. To jednak nie wszystko. Znajdziemy tam również drobne upominki dla czworonogów!

Miejsce przyjazne zwierzętom

Co ciekawe, powstał również Zwierzęcy Plan Obiektu. To nic innego jak mapa miejsc, które z pewnością będą chciały odwiedzić.

To recepcja hotelowa, gdzie są m.in. dostępne przekąski i inne jedzenie dla zwierzaków, punkt z wodą czy miejsce do odpoczynku. Na planie zaznaczone zostały również dwa zdecydowanie najlepsze miejsca do zabaw i spacerów, czyli morze i las. A jeśli po całym dniu wrażeń pupil będzie potrzebować kąpieli? Wówczas hotel zaprasza do skorzystania ze specjalnie przygotowanego punktu do mycia.

Pomyślano więc właściwie o wszystkim. Pokoje są wygodne i przestronne, wokół obiektu jest dużo wolnej przestrzeni, a tuż obok znajdują się las i morze. I najważniejsze – z psem, z kotem czy z każdym innym pupilem – KAŻDY jest tutaj mile widziany.

Regulamin, cennik i inne informacje dotyczące pobytów ze zwierzętami są dostępne na stronie Hotelu Senator: http://bit.ly/Hotel_Przyjazny_Zwierzętom.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij