Hotel Lidia z nagrodą specjalną!

03 października 2017
03 października 2017

Za nami finał IX edycji konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie 2017. Hotel Lidia SPA&Wellness zdobył nie tylko certyfikat HPR, ale również Dyplom Uznania.

W tegorocznej edycji Certyfikaty Hotelu Przyjaznego Rodzinie wręczono 45 obiektom. Zanim jednak to się stało, każdy hotel zgłoszony do konkursu musiał przejść niezależny audyt.

Hotel Lidia w Darłówku został oceniony bardzo wysoko. Uzyskał 95% punktów i maksymalną, 5-punktową ocenę obiektu. To jednak nie wszystko. Za wakacyjny projekt Hotel PRAWDZIWIE Przyjazny Rodzinie oraz program atrakcji dla całej rodziny hotel został wyróżniony dodatkowo – dyplomem Mistrza Marketingu.

Jury spodobał się zwłaszcza pomysł stworzenia w obiekcie Strefy Nastolatka. Jak tłumaczy na swojej stronie www.rodzinawhotelu.pl, dzięki temu po raz pierwszy tak kompleksowo i pomysłowo przygotowano atrakcje dla dzieci 12+.

Nagroda cieszy, tym bardziej że przez przez lata Hotel Przyjazny Rodzinie stał się wiarygodną i zaufaną marką. W gali, którą zorganizowano 30 września, udział wzięło udział ok. 160 gości. Wśród nich było blisko 80 przedstawicieli hoteli z całej Polski oraz członkowie kapituły konkursu wraz z Violettą Hamerską – ekspertem ds. jakości usług hotelowych i pomysłodawczynią kampanii.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij