Ferie zimowe 2018 nad morzem

12 grudnia 2017
12 grudnia 2017

Jak spędzić ferie? Najlepiej nad polskim morzem i w towarzystwie postaci z ulubionych bajek. Zapraszamy na “Ferie zimowe z Alicją w Krainie Czarów”!

Zimowe spotkanie nad morzem to świetny pomysł na spędzenie urlopu, zwłaszcza rodzinnego. Medical SPA Unitral w Mielnie – Hotel Przyjazny Rodzinie – co roku w okresie ferii przygotowuje szczególną ofertę.

Gość specjalny – Alicja z Krainy Czarów

Tym razem motywem przewodnim zimowych wakacji będzie uwielbiana zarówno przez dzieci, jak i przez dorosłych – Alicja. Najmłodsi Goście Hotelu Unitral podczas ferii będą mieli okazję się z nią zaprzyjaźnić. Okazji do spotkań nie zabraknie.

W programie są m.in.:

  • czytanie bajek w magicznej grocie,
  • bale z Alicją i Szalonym Kapelusznikiem,
  • magiczne warsztaty w Sali Zabaw,
  • czy zaczarowane wieczorne party.

Bajkowa atmosfera z pewnością pozwoli dzieciom spędzić wolny czas kreatywnie.

Atrakcje dla rodzin i nie tylko

Nudzić nie powinni się także dorośli. Jako Hotel Przyjazny Rodzinie Unitral przygotował również bogaty program propozycji dla wszystkich. Jedną z najbardziej wyczekiwanych będą warsztaty kulinarne.

W trakcie kulinarnych spotkań zaplanowano:

  • warsztaty z robienia zdrowych kanapek, czyli przygotowywanie kanapek inspirowanych herbatą u Kapelusznika,
  • pieczenie ciastek i babeczek oraz ich dekoracja (pojawią się nietypowe składniki, jak np. herbata, ale także oryginalne kształty – szachownice, kształty z kart)
  • warsztaty z przygotowywania minitortów “Z torcikiem do Królika”
  • tworzenie postaci z bajki z produktów spożywczych

Udział we wspólnym gotowaniu będą mogli wziąć wszyscy, tym bardziej że wyczarowanych dań czy wypieków będzie można później spróbować.

Rodzinne SPA

Zimowe wakacje w Hotelu ze SPA to również świetna okazja, by się zrelaksować. Dlatego też każdy dorosły, który wykupi pakiet feryjny 2018 otrzyma zaproszenie na relaksujący masaż pleców świecą. Będzie to także świetna okazja, by skorzystać ze strefy saun. Dwa razy w tygodniu organizowane będą lekcje saunowania z Saunamistrzem dla rodzin. Będą mogły w nich uczestniczyć również dzieci.

Rezerwacje i ceny

Szczegóły dotyczące oferty na ferie zimowe 2018 oraz cennik pokoi można znaleźć na stronie Hotelu oraz zapytać o nie w recepcji (94 316 81 00). Jeśli zdecydujecie się na rezerwację pobytu jeszcze w grudniu, będziecie mogli skorzystać z oferty last minute. Dzięki temu otrzymacie 5% rabatu, a także bezpłatny pobyt maksymalnie dwójki dzieci w wieku do 12 lat.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij