Ferie z gotowaniem, czyli Winter Cooking Camp

27 listopada 2017
27 listopada 2017

O tej porze roku nad polskim morzem sezon rozpoczyna się na nowo – mówi Łukasz Cak, manager marketingu w Hotelu Lidia. Dodatkowo, Lidia jako Hotel Przyjazny Rodzinie, co roku przygotowuje bogaty program atrakcji. Dzięki temu każdy – i dorosły, i dziecko, może spędzić wolny czas dokładnie tak jak lubi – dodaje.

Kulinarne niespodzianki

Nie inaczej będzie i w nowym roku. Tym bardziej że program ferii 2018 “Winter Cooking Camp” wpisuje się w modę na zdrowe jedzenie i gotowanie. W planach są m.in.: warsztaty kulinarne tylko dla dzieci, wspólne rodzinne gotowanie w plenerze, ognisko na plaży w zimowej aranżacji z ciepłymi napojami, Livecooking – „4 strony świata” (4 obiadokolacje ze specjałami 4 kuchni świata), dekoratorskie warsztaty słodkości dla całej rodziny, kulinarne rodzinne kalambury czy Dietetyczne Zabawy – zajęcia dla dzieci nt. zasad zdrowego odżywiania.

Animacje i SPA

Do dyspozycji Gości będą również dwa baseny rekreacyjne i jacuzzi (również zewnętrzne, czynne cały rok!). Najmłodszych, choć nie tylko, z pewnością ucieszą również dodatkowe atrakcje na basenie. To m.in. bicze i kaskady wodne, ścieżka kamienna do masażu stóp, a także brodzik dla dzieci. Maluchy, nieumiejące pływać bądź też chcące udoskonalić swoją technikę, będą mogły wykupić lekcje pływania. W Hotelu znajduje się również świetnie wyposażona sala zabaw dla młodszych dzieci i wyróżniona w tym roku przez plebiscyt Hotel Przyjazny Rodzinie – Strefa Nastolatka dedykowana dzieciom 12+. Ponadto przez całe ferie odbywać się będą zajęcia z animatorkami. Program zajęć będzie różnorodny, tak by każdy mógł znaleźć rozrywkę dla siebie. Rodzice w tym czasie będą mogli odwiedzić chociażby znajdujące się w Hotelu Bursztynowe SPA czy spróbować deserów serwowanych w Lobby Barze.

Może nad morze?

Będąc zimą w Hotelu warto również wybrać się nad morzem. Tym bardziej że kilka kroków dalej znajduje się plaża. Szeroka, pięknie położona w styczniu i lutym ma swój dodatkowy urok. Nic również nie stoi na przeszkodzie, by przyjechać do Hotelu z psem (za niedużą, dodatkową opłatą) i również z nim spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu. W końcu ferie to czas, który możemy spędzić z CAŁĄ rodziną.

Oferta “Winter Cooking Camp” jest dostępna na stronie Hotelu.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij