Bursztynowe SPA w Hotelu Lidia

26 kwietnia 2017
26 kwietnia 2017

Ponad 100 różnych zabiegów jest dostępnych w ofercie SPA w Darłowie! Można tutaj zregenerować siły, odprężyć się, a nawet odmłodzić…

Na drodze konkursu

Początkowo nasze SPA miało nazywać się „Lumière”, czyli światło, rozświetlenie. Obawialiśmy się jednak, że ta nazwa nie zostanie zapamiętana

– wspomina Arleta Turkacz, Manager SPA & Wellness w Darłowie.

Ogłosiliśmy więc konkurs. Wpłynęło wiele propozycji, ale „Bursztynowe SPA” wygrało bezkonkurencyjne. Ta nazwa wydała się nam oczywista i oryginalna jednocześnie

– dodaje.

Bursztynowy zabieg na ciało

W ofercie SPA jest ponad 100 różnych zabiegów (Bursztynowe SPA – menu), ale jednego warto spróbować szczególnie. Nie licząc oleju arganowego, który odżywia i regeneruje, od początku do końca wykonuje się go bowiem w oparciu o produkty zawierające bursztyn. Sproszkowany bursztyn służy do peelingu, masło bursztynowe nadaje efekt niesamowitego połysku, a specjalnymi okrągłymi bursztynami wykonuje się masaż twarzy. Efektem jest regeneracja skóry, która staje się ujędrniona, rozświetlona, nawilżona i przyjemna w dotyku.

Co lubią klienci?

W grupie najbardziej lubianych zabiegów relaksacyjnych znajduje się Ajurweda Abhyangha. To mocno energetyczny masaż wprowadzający w stan głębokiego odprężenia. Wykonuje się go na całym ciele z uwzględnieniem głowy i twarzy.

Z kolei dla tych, którzy chcą się doenergetyzować i uwolnić endorfiny proponowany jest Masaż Lomi Lomi. Kojarzony głównie z tanecznym krokiem, płynnością ruchów i hawajską muzyką doskonale pobudza!

Dużą popularnością cieszy się również autorski Masaż Shibao Justyny Kosińskiej-Jankowiak, Manager SPA&Wellness w Hotelu Senator w Dźwirzynie, gdzie również znajduje się Bursztynowe SPA. Zabieg jest połączeniem masażu Shiatsu i pałeczkami bambusowymi.

Po zimie warto zdecydować się także na zabieg o nazwie „Tropiki”

– zachęca Arleta Turkacz.

Jest wyjątkowo ekskluzywny i luksusowy. Zaczyna się od peelingu solnego, który doskonale oczyszcza skórę, a potem nakładana jest maska jogurtowa o zniewalającym zapachu mango, papai, ananasa i marakui i skóra jest nawilżana. W rezultacie  jest odmłodzona i przyjemna w dotyku

– dodaje.

Nowy zabieg od Thalgo

Zabieg o nazwie Elixir Prodige, będzie połączeniem masażu twarzy i ciała. Jest to wyjątkowo ekskluzywny zabieg marki Thalgo o działaniu odbudowująco-odmładzającym. Kto zna Thalgolift, może się nastawić na jeszcze większe doznania – zachęca A. Turkacz. To zabieg dla osób w wieku 30+, ale trzeba pamiętać, że chodzi tutaj o wiek skóry, a nie metrykalny – przypomina.

Elixir Prodige pojawi się w ofercie już w maju.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij