Basen lepszy niż morze?

18 lipca 2017
18 lipca 2017

Niekoniecznie, tym bardziej że kąpiele w morzu to nieodłączny element wakacyjnych wyjazdów. Jednak gdy pogoda nie dopisuje bądź też jest zbyt upalnie,  dobrze jest mieć do dyspozycji basen.

Wiele osób, decydując się na urlop, od razu szuka hotelu z basenem. Dzięki temu niezależnie od pogody, zawsze ma gwarancję, że wypoczynek będzie udany. Jest to tym bardziej istotne, gdy wypoczywamy razem z dziećmi.

Wodne atrakcje

Dzieci nie powinny przebywać na słońcu zbyt długo, a już nie pewno nie powinny plażować w pełnym słońcu. Niekoniecznie jednak będą chciały z tego zrezygnować. Dlatego też, wybierając hotel, warto zwrócić uwagę, czy znajduje się tam kryty basen z atrakcjami. To dla większości dzieci atrakcja, której nic nie zastąpi.

W Hotelu Lidia SPA & Wellness Goście przez cały dzień mają do dyspozycji dwa baseny. W rekreacyjnym temperatura wody wynosi 31,5 stopni, a chętni mogą korzystać ze znajdujących się tam atrakcji. To gejzer wodny, kaskady i stanowiska do hydromasażu. Z kolei basen sportowy ma nieco niższą temperaturę i pozwala swobodnie popływać. Co ważne, nie musimy obawiać się o bezpieczeństwo. Na basenie przez cały czas znajduje się wykwalifikowany ratownik, a w ramach wakacyjnych animacji odbywają się tutaj również zajęcia ruchowe, takie jak aerobik w wodzie.

Dla tych, którzy uwielbiają maksymalnie się zrelaksować, przygotowano również jacuzzi. Jedno znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie basenów, a drugie na zewnątrz. Wielu gości korzysta również z kamiennej ścieżki do wodno-powietrznego masażu stóp. Pokonanie ścieżki nie dla każdego jest łatwe (problemy podobno mogą mieć zwłaszcza osoby prowadzące siedzący tryb życia), ale szybko przynosi ukojenie dla zmęczonych stóp. Co ciekawe, dzieci też chętnie ją pokonują!

Zapraszamy do korzystania z kompleksu! Basen w Hotelu Lidia jest czynny codziennie, między godz. 9:00 a 22:00, a w okresie wakacji aż do 23:00. Więcej informacji można znaleźć na stronie Hotelu.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij