Barista z Unitrala startuje w konkursie!

27 października 2017
27 października 2017

Tomasz znalazł się wśród 20 baristów, którzy mają szansę wziąć udział w profesjonalnym szkoleniu J.J. Darboven Barista Camp 2017!

Głosowanie

Co musi zrobić, by wygrać? Do 30 października (poniedziałek), do godz. 10:00 zebrać jak najwięcej głosów pod swoim zdjęciem konkursowym, które pozwoliło mu przejść do drugiego etapu. Zdjęcie jest dostępne TUTAJ.

Organizator nagrodzi w sumie 10 osób. Głosować poprzez polubienie zdjęcia można tylko raz, ale dla zwiększenia szans na wygraną warto udostępnić zdjęcie Tomka i zachęcić do głosowania znajomych.

Dlaczego Tomasz?

Dzięki głosowaniu mamy szansę zapewnić mu udział w wyjątkowym szkoleniu dla baristów, które odbędzie się 9 i 10 listopada. Do współpracy w tym wydarzeniu organizator zaprosił dwie osoby. Najbardziej utytułowaną w Polsce baristkę, drugą wicemistrzynię świata latte art Agnieszkę Rojewską oraz mistrza Polski brewers Maćka Duszaka. Agnieszka poprowadzi z uczestnikami warsztaty latte art, natomiast Maciek przedstawi najważniejsze elementy alternatywnych metod parzenia kawy – możemy przeczytać na Facebooku Akademii Kawy i Herbaty J.J. Darboven.

Jeśli się uda, Tomasz weźmie udział w szkoleniu i zdobędzie nowe umiejętności, a kawa w Hotelu Unitral będzie jeszcze lepsza niż zwykle. Pomożecie?  [:)]

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 30 października, o godzinie 12.00.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij