Aktywny pomysł na jesienne dni

28 października 2014
28 października 2014

Pożegnaliśmy już niestety wakacyjny czas, a wraz z nim słoneczne dni. Na szczęście koniec lata nie musi oznaczać przejścia w sen zimowy. Wiatr, deszcz i wyraźne ochłodzenie nie sprzyjają ambitnym planom treningowym.

Jaki rodzaj aktywności wybrać, gdy na dworze jest już zimno? Jaki ruch przegoni jesienną aurę? Kto chciałby biegać czy jeździć na rowerze, gdy na dworze pada? Rezygnacja z aktywności nie jest dobrym rozwiązaniem.

Ruch podnosi naszą odporność na infekcje, uprawiając sport – choćby na rekreacyjnym poziomie utrzymujemy nasz organizm w dobrej formie, a nawet poprawiamy swój nastrój. Przerywając treningi narażamy się na gorsze samopoczucie, problemy z wagą i szybki spadek kondycji.

 

Jedną z alternatyw na utrzymanie aktywności fizycznej w tym czasie jest Vacu Line, urządzenie treningowe składające się z bieżni zamkniętej w kapsule z podciśnieniem. Dzięki wykorzystaniu podciśnienia oraz wykonując typowe, mało forsowne ćwiczenia fizyczne spala się czterokrotnieszybciej tkankę tłuszczową w takich częściach ciała jak brzuch, uda, pośladki.

Ponad 90% użytkowników straciło po 20 treningach do 30 cm na obwodzie ciała (uda, pośladki, brzuch) ćwicząc na Vacu Line. Efekty są szybko widoczne i utrzymują się przez wiele miesięcy.

Ćwiczenia na Vacu Line obecnie są najbardziej skuteczną metodą w walce z cellulitem i dają pewność całkowitego sukcesu, pod warunkiem poddania się odpowiedniej ilości treningów, zależnie od stopnia zaawansowania cellulitu. Zapraszamy serdecznie do naszego hotelu, do skorzystania i wypróbowania na własnej skórze,  jakie efekty podczas jesiennych i zimowych dni możesz uzyskać ćwicząc systematycznie na Vacu Line.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij