ABC dziecka w hotelu cz. 4.

14 stycznia 2015
14 stycznia 2015

To już ostatnia część zestawienia naszych propozycji, dzięki którym pobyt w Hotelu Senator będzie bezpieczny, radosny i pełen wrażeń.

Opieka indywidualna.

Jeśli planujecie Państwo wieczór tylko dla siebie lub macie w trakcie pobytu plany, które nie uwzględniają obecności dziecka, za pośrednictwem Recepcji można wynająć opiekunkę, która fachowo zajmie się Państwa pociechą.

Plac Zabaw.

W przyhotelowym ogrodzie znajduje się zewnętrzny Plac Zabaw dla dzieci wyposażony w huśtawki, zjeżdżalnie, piaskownicę. Przy sprzyjającej pogodzie organizujemy zajęcia animacyjne na Placu Zabaw: malowanie kredami po chodniku, gry w klasy, w gumę, na skakankach, w piłkę, itp. Stałym elementem wakacyjnego programu są podchody na terenie hotelu i na Placu Zabaw.

Plaża.

Do dyspozycji gości hotelowych jest szeroka, piaszczysta plaża, która znajduje się zaraz za sosnowym laskiem. W sezonie letnim oferujemy pełne wyposażenie (kosze, leżaki, parasole, „dmuchańce” dla dzieci) oraz obsługę (ratownicy, kelnerki) plaży. Ponadto przy sprzyjającej pogodzie na plaży odbywają się również animacje: budowanie zamków z piasku, zawody sportowe, gry w piłkę, freesbe, zabawy chustą animacyjną, itp.

Rekreacja.

Nieopodal Hotelu Senator przebiega malownicza ścieżka rowerowa. Cyklicznie organizujemy wyprawy rowerowe dla całych rodzin. Rowery z fotelikami oraz rowerki czekają na Państwa w wypożyczalni przed hotelem. Umożliwiamy uprawianie wielu dyscyplin sportu. O kondycję zadbać można w przestronnej siłowni, w Sali fitness oraz Sali do tenisa stołowego. Dla dzieci organizujemy zajęcia z samoobrony z mistrzynią Polski w Tae Kwon-Do, Iwoną Oleczek.

Sala Zabaw to ulubione miejsce w hotelu dla wszystkich małych gości. W przestronnej części do zabaw ruchowych znajdują się: małpi gaj, ścianka wspinaczkowa, suche baseny z kulkami, klocki oraz inne zabawki. W części do zajęć plastycznych podziwiać Państwo możecie na wystawach liczne owoce pracy Waszych dzieci. Wypożyczamy gry planszowe, puzzle, zestawy do piasku na plażę. Zapewniamy dzieciom wodę do picia.

Taniec.

W sezonie letnim organizujemy na plaży zajęcia z zumby dla całych rodzin.

Urodziny dziecka są dla rodziców szczególnym wydarzeniem i przeżyciem. Warto powierzyć ich organizację Hotelowi Senator, a my zadbamy o profesjonalną obsługę pod względem animacji oraz gastronomii. Proponujemy imprezę w Sali Zabaw lub w Kręgielni.

Warsztaty.

W Hotelu Senator odbywają się cyklicznie i cieszą ogromnym zainteresowaniem rozmaite warsztaty dla dzieci oraz całych rodzin. Na warsztatach mydlarskich dzieci przy pomocy rodziców sporządzić mogą najprawdziwsze mydło. Podczas warsztatów szycia z tiulu dziewczynki wykonują tiulowe kokardy i suknie dla lalek. Na warsztatach manualnych Ranbow Loom dzieci uczą się podstawowych splotów modnych bransoletek z gumek. Podczas warsztatów ceramicznych lepią zaś garnki z gliny i konstruują latawce. Na warsztatach kulinarnych wreszcie, całe rodziny gotują pyszne dania pod czujnym okiem szefa kuchni.

Zapraszamy serdecznie do Hotelu Senator! Już dziś zarezerwujcie Państwo pobyt dla całej rodziny i cieszcie się udanym wypoczynkiem!!!

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij